דף הבית / נדל"ן / אדריכלית ומעצבת פנים מעולה
אדריכלית ומעצבת פנים מעולה

אדריכלית ומעצבת פנים מעולה

הבית הפרטי של כל אחד הוא המקום הכי נעים לשהות בו. כאן מציפה את כולנו ההרגשה הטובה שהגענו למנוחה ולנחלה וזה המקום האינטימי והמשפחתי שלנו.

אדריכלית ומעצבת פנים

מי שרכש מגרש ועומד לבנות את בית חלומותיו נעזר באדריכלית ומעצבת פנים שתגשים את החלומות שלו ותיצור את התכנון האולטימטיבי עבורו ועבור משפחתו.

ההירתמות למשימה כוללת הבנה לעומק של הצורך המשפחתי, מי יגור בבית, מהם גילאי הילדים, בקשות ייחודיות המתאימות להווי המשפחתי, סגנון החיים של המשפחה ודרישות מיוחדות כמו לדוגמה חדר עבודה, פינת משפחה, חדר קולנוע או בריכת שחייה.

שלבי התכנון

בפגישות הראשונות נחשפת אדריכלית ומעצבת פנים לאורח החיים של בני הבית, לנראות הבית הרצוי, לפרקטיות הנחוצה להם כמו לדוגמה שטחי אחסון רבים ולהעדפות שלהם.

בני הבית עוברים עם אדריכלית ומעצבת פנים על כל חדר וכל פינה ומסבירים לה את מה שחשוב להם בכל אחד מהם כדי ליצור התאמה אופטימלית לחיי היום יום שלהם.

שלב התכנון

אדריכלית ומעצבת פנים מתכננת בשלב הראשון את המעטפת החיצונית של הבית ואופן המיקום שלו על פני השטח כדי לנצל באופן אופטימלי את התנאים האקלימיים כך שהסלון והחדרים יהיו מוארים באור השמש במשך רוב שעות היום. ניצול משאב זה יצור ניצול אנרגטי נכון ויחסוך משמעותית בעלויות התאורה והחימום לאורך כל השנה ובעיקר בחורף.

במהלך התכנון תתגבש חשיבה על כל נישה וכל פינה כדי לנצל אותן לצרכי בני הבית כמו ארון אלכסוני הממוקם מתחת למדרגות העולות לקומה השנייה, ניצול השטח בין הקומה השנייה לגג הרעפים כדי ליצור עליית גג שימושית עבור חדר עבודה או אירוח של קרובי משפחה המגיעים להתארח מעת לעת.

חשיבה מיוחדת ניתנת לסגנון האירוח, אם מדובר במשפחה שאינה נוהגת לארח הרבה או לחילופין משפחה שבשבתות ובחגים הבית הומה באנשים, דבר המצריך מטבח רחב הנוח לבישול ולאפיה בהיקף הנדרש וחצר בעלת פינות ייעודיות למנגל ולמיקום המיועד לשולחנות עבור האורחים הרבים.

שלב הסקיצות

לאחר גיבוש החשיבה הראשונית, מעבירה האדריכלית מעצבת פנים כמה סקיצות לעיונם של בני הבית לצורך קבלת דעות ותגובות כדי לבצע מקצה שיפורים בנקודות הספציפיות עד ההגעה לסקיצה הסופית שאהובה על כולם ושעל פיה ייבנה הבית לרווחתם של הלקוחות.

מעצבת פנים

מעצבת פנים היא זו שקובעת את הקו העיצובי של הבית התואם את תחושותיהם של הדיירים, סגנון קלאסי, ווינטג", מודרני, כפרי או כל סגנון אחר.

אודות מנהל

בדוק גם

בתים למכירה במכמורת

בתים למכירה במכמורת

אחד היישובים המרשימים והיפים ביותר בישראל, הוא מכמורת. כל מי שנוסע על החוף, לכיוון צפון ...