דף הבית / קריירה / אודות פרסום דרושים חינם
פרסום דרושים

אודות פרסום דרושים חינם

אלו שעסקו פעם בהליכי גיוס עובדים, יודעים שמדובר בתהליך מפרך שלעיתים אורך יותר זמן מכפי שמתוכנן מלכתחילה.

פרסום דרושים חינם היא דרך אחת לבצע זאת, תוך חיסכון כספי משמעותי. מובן שקיימים מודלים רבים לפרסום מודעות ופלטפורמות פרסום מודעות דרושים שלא היו קיימות בעבר. מיותר להזכיר את רשת האינטרנט כפלטפורמה השלטת בימינו (וככזו שתמשיך לשלוט בשנים הקרובות, כל עוד ישנו צורך הולך וגובר במידע זמין לכל דורש ובזיל הזול) וככזו המאפשר פרסום חינמי בשלל אתרים.

יתרון הטמון בפרסום דרושים חינם, או בתשלום, הוא העובדה שאלו שמחפשים עבודה יעשו את דרכם לאלו המחפשים עובדים במקום שאלו האחרונים יצטרכו לחפש ולנהל תהליך אקטיבי של איתור מועמדים פוטנציאליים.

שיטות שונות לטובת ביצוע תקין של פרסום דרושים חינם

ובכן, כאמור, פרסום של מודעות דרושים יכול להתבצע בפשטות ובקלות יחסית, תוך היעזרות בערוצי התקשורת הקיימים כבר כמה שנים, וזמינים לרובנו מהמשרד ומהבית. ניתן, בנוסף, לפרסם מודעות דרושים חינם באתר האינטרנט של החברה – שהרי האתר הוא שלכם, הוא כמו חנות, שאתם כבר משלמים עליה דמי שכירות, כך שלא יידרש מקום כל תשלום נוסף עבור הוספת תוכן רלבנטי המהווה פרסום מודעות דרושים.

תוכלו להיעזר גם בפלטפורמות ישנות יותר שעדיין "עובדות", כמו הפרינט, שהוא, למעשה, העיתונות המודפסת. אכן, עדיין ניתן למצוא אנשים שקוראים עיתונים (למרות שסביר להניח שמספרם של אלו, ביחס לגולשי האינטרנט, המתעדכנים בחדשות באמצעות הרשת, הולך וקטן). צרו קשר עם מערכת העיתון ושאלו אותם האם ניתן לפרסם אצלם מודעות דרושים. מחלקת הפרסום של העיתון כנראה תדרוש מכם תשלום סמלי, אך ייתכן שמדובר בצעד משתלם, כי הוא, כאמור, חוסך עבורכם את ה"ריצה אחרי" המועמדים הפוטנציאליים למקום העבודה.

אודות מנהל

בדוק גם

איך לעזוב את מקום העבודה ולשמור על יחסים טובים?

איך לעזוב את מקום העבודה ולשמור על יחסים טובים?

אנשים עוזבים את מקום העבודה שלהם מכל מיני סיבות: הם עוברים דירה לעיר אחרת בשל ...

תפריט נגישות