דף הבית / טכנולוגיה / איך נעשה הקיץ דיאטה באמצעות צפייה ישירה?
צפייה ישירה

איך נעשה הקיץ דיאטה באמצעות צפייה ישירה?

כולנו מייחלים לגמדים קטנים שישטפו לנו את הכלים, לאחים תאומים שייגשו במקומנו למבחן או להמצאה מבריקה שתפצח איך אפשר לשרוף קלוריות בלי להניע איבר אחד בגוף שלנו, אפילו לא את העפעף. האמת היא שכבר יש "המצאה" כזו, ואם אין לכם לב חלש (או קוצב לב חלילה), כבר הקיץ תוכלו לעשות דיאטה ולראות תוצאות. לפי מחקר בריטי לפני כמה שנים, ושכדאי לכם מאוד להיות מודעים לקיומו, צפייה ישירה בכמה שיותר סרטי אימה מסייעת לירידה במשקל. מה שאתם שומעים, צפייה בסרט אימה משולה לפעילות ספורטיבית. שום מוצר הרזייה קיקיוני לא יכול להתחרות בזה!

מה? איך זה יכול להיות? בזמן צפייה בסרט אימה פעילות הלב מואצת כתוצאה מהלחץ שבו הצופה נמצא, ואז הוא מתחיל להזיע, הורמוני אדרנלין מופרשים אל הגוף והוא מתחיל לשרוף קלוריות במרץ. ככל שהסרט מפחיד יותר ומלחיץ יותר, כך הוא מרזה יותר – בסרט ממש, אבל ממש קריפי, אפשר להוריד כמות קלוריות אשר זהה לזו שהגוף נפרדה ממנה בעת הליכה מהירה מאוד בת חצי שעה.

ואם נדבר במספרים של ממש, לטובת הרציניים, צפייה בסרט אימה באורך ממוצע של 90 דקות מורידה בין 113 ל-200 קלוריות. באוניברסיטת וסטמיניסטר ממש חקרו לעומק מהם הסרטים הכי שורפי קלוריות לטובת מי שרוצה לעשות מרתון והגיעו לרשימה של 9 סרטים מפחידים במיוחד.

הסרט שמככב בראש הרשימה הוא  המותחן הפסיכולוגי "הניצוץ" של סטנלי קובריק משנות ה-80, שבמהלכו הצופה עשוי להיפרד מ-184 קלוריות. מיד אחריו נמצא "מלתעות" של סטיבן שפילברג עם 161 קלוריות, ובמקום השלישי "מגרש השדים" עם 159 קלוריות.

הסרטים הבאים על פי המחקר שכדאי לכם לשלב בדיאטה: "הנוסע השמיני" – 152 קלוריות, "המסור" – 133 קלוריות, "סיוט ברחוב אלם" – 118 קלוריות, "פעילות על טבעית" – 111 קלוריות, "פרויקט המכשפה מבלייר" – 105 קלוריות ו"המנסרים מטקסס" – 102 קלוריות.

צריך לקחת בחשבון גורם נוסף שמשפיע על מידת שריפת הקלוריות והוא עד כמה אנחנו מפחדים מהסרט. למשל, צופים בגילאים שונים מגיבים באופן שונה, כך שילדה בת 10 תישטף זיעה וחרדה לעומת אדם בן 30 שכבר ראה סרט או שניים בחייו.

כל הסרטים האלה הם רק בגדר המלצה כמובן, ולא חסרים ברשת סרטי אימה וכמובן גם סדרות טלוויזיה שניתן לצפות בהם באמצעות צפייה ישירה. ההתלבטות הקשה היא מתי כדאי לצפות. הרי, ברור שצפייה יומיומית לפני השינה עשויה להחריב את החלומות או אף את השינה עצמה. אולי עדיף לרכז את הכול למרתון בסוף השבוע. ואולי הכי טוב יהיה לצפות בסרט אימה בזמן הליכה או ריצה על ההליכון בחדר הכושר! הגוף הרי יימצא בשיא האדרנלין ככה, לא?

עם זאת, כולנו יודעים שאין דיאטה שעוברת חלק. האתגר האמיתי הוא לצפות בכל כך הרבה סרטי אימה מבלי לנשנש פופקורן! מנת פופקורן הכי קטנה מכניסה לגוף משהו כמו 200 קלוריות, אז כדאי שתיקחו את זה בחשבון. ולא, דיאט קולה גם לא בא בחשבון.

אודות מנהל

בדוק גם

האינטרנט של הדברים

האינטרנט של הדברים – על מה בדיוק מדובר?

המונח "האינטרנט של הדברים" הפך להיות שגור במחוזותינו. למה הכוונה? כיצד ניתן לשלב אינטרנט עם ...