דף הבית / קניות / אילו מתקני חצר לילדים כדאי לקנות
מתקני חצר לילדים

אילו מתקני חצר לילדים כדאי לקנות

יש לכם חצר בבית? אז למה שלא תהפכו אותה למגרש משחקים עבור הקטנטנים שלכם? בתקופה כזאת בעיקר בה החשש לצאת מהבית מורגש יותר, אפשר להעסיק את הילדים בצורה ביתית. אל תתנו לילדים שלכם לגדול מול מסכים, תנו להם להשתולל ולהזיז את הגוף כמה שהם יכולים (הם גם יירדמו מהר יותר). בשביל זה עליכם לרכוש מתקני חצר לילדים, איך ולמה? מיד נגלה.

בחירת מתקנים מותאמת

מתקני חצר לילדים מגיעים בגדלים שונים, במורכבויות שונות וזאת בהתאם לגילאי הילדים. מצד אחד יש מתקני חצר לילדים שהם מתקנים כלליים, מתקנים שיכולים להתאים לכל גיל (החל מגיל 3 בדרך כלל). אם אתם משפחה מרובת ילדים והגילאים הם די שונים, בחרו מתקני חצר לילדים לכל הגילאים.

מצד שני, יש מתקנים שאינם מתאימים לכל הגילאים, ובכדי שיתאימו ניתן לאבזר אותם באמצעי בטיחות, כמו טרמפולינות. לא משנה איזה מתקן אתם מתכננים לקנות, כאשר יש לכם ילדים קטנים עליכם תמיד לשים עין עליהם בזמן הפעילות. מומלץ למצוא למתקנים מקום בחצר בו האדמה רכה, ממש כמו בגן שעשועים.

מתקני חצר לילדים – נינג'ות

הילדים שלכם צריכים להוציא אנרגיה? יש להם מרץ מטורף והם אוהבים אתגרים? בדיוק בשביל זה יש מתקני חצר לילדים שהם מאתגרים מהמתקנים הרגילים. המוצר הנחשק ביותר בתקופה האחרונה הוא מתקן של קיר טיפוס לילדים, מדובר על קיר שאינו גבוה מדי ומאוד בטיחותי, אך היתרון הגדול שלו בא לידי ביטוי בפיתוח סיבולת לב ריאה בצורה מדהימה.

מתקני חצר לילדים – רגש

אוקי, הבנו שמתקנים לילדים יכולים לסייע להם בשמירה על המשקל, סיבולת לב ריאה וכן הלאה… כמו כן יכולים מתקני חצר לילדים גם לסייע להורים בשקט נפשי, זמינות ועוד. אך יש עוד דבר קטן שיש בילד שלא חשבנו עליו, הנפש. מתקני חצר לילדים על פי מחקרים משפרים את התפקוד הרגשי, חלק מהמתקנים מוכרים כהתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז, הפעילות משחררת אנדורפינים המפיגים מתח ודיכאון. לעיתים כאשר אתם מרגישים שמצב הרוח של ילדכם נמצא במצב ירוד, נסו לקרב אותו לפעילות ספורטיבית בעזרת מתקנים, תראו את ההשפעה המיידית לחיוב.

רכישה נכונה

לאחר שהגענו להחלטה ואנו מוכנים לרכוש מתקן לחצר הבית, עלינו לבחור את המקום ממנו אנחנו נרכוש את המוצר. יש חשיבות רבה לבחירת החברה ממנה נבקש שירות. בחירת החברה צריכה להיעשות בהתאם לרמת המקצועיות שלה, אנו לא מתכוונים לקחת סיכון מזערי כאשר מדובר על הילדים שלנו.

 

בצעו סקר שוק בו תוכלו לבחון את כל ההצעות של החברות, שימו לב לרמת הבטיחות של המוצרים, לחוות דעת ולמחירים. אל תרדפו אחר מחירים נמוכים, ככל שהמחיר נמוך יותר כך הסבירות שמדובר על מתקן "פשוט" גבוהה.

שימו לב לאביזרי הבטיחות של המתקן, האחריות, ההתקנה והכי חשובה, תחושה פנימית לאחר השיחה הראשונית עם החברה בה בחרתם.

 

אודות מנהל

בדוק גם

הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס יכולה להיות מעולה במידה ואתם מעוניינים להדפיס תמונה יפה וגדולה לבית שלכם, ...