דף הבית / אוכל / איפה הכי משתלם לקנות ולשתות בירה
ביר שופ

איפה הכי משתלם לקנות ולשתות בירה

ביקור קצר בחוצות הערים מגלה לנו שהתקופה בה היינו צריכים לקנות בירות בקיוסקים או מכולות, עברה מעולם מזמן. כיום עומדים לרשותנו מגוון רחב של מקומות בהם ניתן ליהנות מבירות שונות, מקומיות וזרות, מגוון בירות בטעמים שונים, וכאלה שזוכות להגדרה של בירות בוטיק.

אין ספק, עולם האלכוהול בישראל צמח והתפתח בשני העשורים האחרונים, בעקבות שינויים שונים שנציג מיד, ומי שמרוויח מכך הם מי שאוהבים לשתות יין או בירה, ביום יום, מדי ערב ולא רק באירועים משמעותיים, כאלה ואחרים. ההתפתחות נובעת, כאמור, הן מגידול בכמות העסקים שמוכרים אלכוהול לצרכן והן מכמות החברות הזרות וכן המבשלות המקומיות שמציעות בירה בבקבוק, פחית או בכוס.

לפני שניכנס לשאלה, איפה הכי משתלם לקנות בירה ומדוע, נסביר בקצרה את מהות השינויים שעבר תחום האלכוהול בכלל, והבירות בפרט. שינוי ראשון נובע מכניסתן של חברות זרות רבות, בזכות יבואנים גדולים וקטנים שהחלו לייבא בירות ממדינות רבות בעולם. כיום אפשר למצוא בישראל בירות מצ'כיה, אוסטריה, בלגיה, הולנד, דרום אפריקה, אנגליה, ארצות הברית, צרפת, אוסטרליה ועוד מגוון רחב של מדינות. זאת להבדיל מבעבר, אז היה נהוג למצוא אך ורק בירות זרות ממדינות בודדות באירופה או ארצות הברית.

השינוי השני נובע מהקמתן של מבשלות בירות מקומיות. אנחנו יכולים למצוא בירה מקומית אשר לעיתים מכינים אותה במבשלה קטנה, לעיתים זו אפילו מבשלה ביתית. גם כאן, חל שינוי עצום, שכן עד לפני כמה שנים היו אלה מכבי וגולדסטאר, הבירות הישראליות היחידות על המדף. כיום אפשר למצוא בירות כמו מלכה, נגב, ועוד שורה ארוכה של בירות מקומיות, איכותיות ברמות אלכוהול שונות.

איפה משתלם לקנות בירה

ברמת העיקרון, יש 3 מקומות עיקריים בהם ניתן לרכוש בירות. סופרמרקטים, קיוסקים וחנויות אלכוהול. ייתכן מאוד שבסופרמרקטים תמצאו מבצעים שונים שיאפשרו לכם לרכוש בירות במחיר נוח, הבעיה היא שההיצע מאוד נמוך, בדרך כלל מוכרים שם רק את הבירות המוכרות ולא בירות מיוחדות.

בקיוסקים יותר משתלם לקנות בירות מאשר בפאבים, שכן המחיר נמוך יותר לבקבוק מאשר לכוס. הבעיה היא, שגם כאן לא נמצא בירות רבות, לא נמצא מבחר גדול של חברות. צריך גם לזכור שאחרי שעה מסוימת (23:00) לא ניתן לרכוש בירות על פי חוק.

המקום בו תוכלו למצוא את המבחר הגדול ביותר של בירות, וכן מחירים זולים ונוחים, הן חנויות אלכוהול שונות. שם תוכלו למצוא את מגוון של בירות זרות ומקומיות, תוכלו לקבל הסברים מפורטים על כל בירה, תוכלו לעשות השוואות שונות בין הטעמים, וכן לרכוש כמויות שונות של בקבוקים על פי הצורך.

כיום ניתן למצוא חנויות בהן אפשר למצוא בירה שנמכרת בבקבוק עם טעם של בירה מחבית, המצאה חדשה שכובשת את השוק והופכת את צריכת הבירה להרבה יותר נעימה ומהנה.

אודות מנהל

בדוק גם

סבסוד ארוחות לעובדים

סבסוד ארוחות לעובדים – מומלץ לכל חברה

חברה כמו תן ביס תוכל להיות כזו אשר תספק לעובדים של העסק שלכם בדיוק את ...