דף הבית / חוק ומשפט / איתור כספים לפי תעודת זהות – דרך קלה לקחת שליטה
איתור כספים לפי תעודת זהות

איתור כספים לפי תעודת זהות – דרך קלה לקחת שליטה

ידע הוא כוח. בכל מובן ובכל תחום חיים שלי האפשרות שלנו לקבל מידע ממוקד וברור היא זו אשר מאפשרת ליצור את תנאי קבלת ההחלטות האופטימליים והטובים ביותר שאתם יכולים לבקש לעצמכם. דווקא בתחום הפיננסי, צריך להשקיע המון שעות על מנת לקחת החלטות בצורה שמתאימה לכל אחד ואחת מאיתנו. ולכן, האזרחים הישראלים מבקשים לקבל תמונת מצב מלאה וברורה של כל האפשרויות הכלכליות שעומדות לפניהן בכל שלב של החיים. בדיוק מהסיבה הזו וקסיס ממשלת ישראל הקימה את אתר הר הכסף אשר מאפשר לבצע איתור כספים לפי תעודת זהות, בתור פתרון ראשוני לבעיה שמאתגרת רבים מאוד בישראל.

איך מתבצע איתור כספים לפי תעודת זהות?

איתור כספים על פי תעודת זהות מתבצעת על בסיס:

  1. סנכרון מידע בין מגוון רחב של ערוצים פיננסיים, ושל חברות גדולות במשק, אשר מחויבים על פי חוק להעביר את המידע שעומד ברשותם, לפלטפורמה שיצר משרד הכלכלה.
  2. התאמה של מידע כתוב בנוגע לפרטים אישיים שלכם, כפי שנאמר לאורך השנים. אם אתם שיניתם פרטים מזהים כמו שם פרטי ושם משפחה, יתכן ותרצו לבצע מחקר מעמיק יותר.
  3. ההיסטוריה התעסוקתית שלכם, כפי שהיא מתועדת במסמכים הרשמיים של רשויות המדינה, שכוללת את מקומות העבודה הקודמים ואת ההפרשות השונות לאורך השנים.

הכוח נמצא בידיים שלכם – נצלו אותו

כאשר המדינה מספקת לכם פלטפורמה נוחה, זמינה וברורה להציג בה את כל המידע הכי חשוב והכי משמעותי על אורח החיים הכלכלי שלכם בהווה ובעתיד, אין שום סיבה שלא תנצלו את ההזדמנות. כמובן שזו יכולה להיות רק ההתחלה, ויש סיכוי שאתם תמצאו מידע חלקי אודות המצב הכלכלי שלכם. אך יחד עם זאת, ברגע שיש אופציה להתחיל בבירור מעמיק, יש לכם אפשרות לנצל את המידע לטובת הצרכים האישיים שלכם ולתכנן בצורה הרבה יותר בטוחה את המשך החיים של המשפחה שלכם, מבחינה פיננסית. לא רק לקראת גיל הפרישה, אלא גם בשלבים שונים של החיים אתם יכולים לקחת את הכוח בידיים ולשמור על מקורות כספים זמינים למשפחה.

אודות מנהל

בדוק גם

זכויות נפגעי עבירה במשפט הפלילי

זכויות נפגעי עבירה במשפט הפלילי – כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא

בשנת 2001 נחקק החוק שמדבר על זכויותיהם של נפגעי עבירות פליליות, שכן עד אותו שלב ...