דף הבית / שירותים לעסקים / בדיקת צ’קים – להגן על העסק שלך
בדיקת צ'קים – להגן על העסק שלך

בדיקת צ’קים – להגן על העסק שלך

אחת הבעיות של בעלי העסקים בישראל היא בעיה תזרימית. בעיה זו היא בעיה קשה מאד וגם לא הוגנת אשר גורמת לבעל העסק שעובד קשה מאד להישאר ללא כסף בכיס. הסיבות לכך שבעלי עסקים אשר עובדים קשה ביום יום אינם מצליחים להתנהל נכון עם התקציב קשורה במוסר התשלומים בארץ וגם בכספים שלא תמיד מכובדים. כמעט כל בעל עסק אשר מקבל צ’קים מבלי לבצע בדיקה שלהם יכול לספר על צ’ק שחזר כיוון שלא היה לו כיסוי.

בדיקת צ’קים – כיצד עובד התהליך

כל בעל עסק אשר מכבד צ’קים מודע לכך שהוא לפעמים מחזיק בנייר שעלול להיות לא מכובד, אלא אם הוא יבצע מראש בדיקת צ’קים. הליך הבדיקה פשוט מאד ומאפשר לבעל העסק להיות סמוך ובטוח שהכסף המגיע לו אכן יכובד. את הבדיקה של הצ’קים מבצעים דרך חברה שהיא אחראית לבחון שהצ’ק אכן עומד להיות מכובד בבנק.

יתרונות בדיקת הצ’קים

במידה ויש לך עסק או שאתה עומד לפני פתיחת עסק אשר מכבד צ’קים חשוב שתדע אלו יתרונות מביאה לך מערכת של בדיקת צ’קים:

  • הבטחת התשלום – בבדיקה של הצ’קים לפי המערכת ישנה הבטחה לתשלום. כלומר, גם אם הצ’קים המתקבלים אצלכם דחויים, תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את התשלום עבורם.
  • התנהלות נכונה של העסק – התנהלות נכונה של העסק היא התנהלות של עיניים פקוחות. אם אתה לוקח בחשבון כי העסק שלך יהנה מצ’ק שאתה לא יודע האם יש לו כיסוי או לא, אתה עלול למצוא את עצמך בהתמודדות תזרימית קשה כולל נטילת הלוואות לא מתוכננות.
  • הפחתת החששות – פן חשוב מאד להצלחת העסק הוא הפן הרגשי ותחושת הביטחון. בעלי עסקים רבים מעידים על החששות והפחדים שהם ניצבים מולם יום יום ומתייחסים בעיקר לפן התזרימי של העסק. כאשר לבעל העסק יש ביטחון כלכלי העסק עובד טוב יותר.

דרך ביצוע בדיקה של צ’קים אפשר לנהל את העסק ברוגע ובביטחה. המערכת לבדיקה פשוטה להפעלה ואם עוקבים אחר ההוראות הבסיסיות ניתן ליהנות מעסק עם תזרים מזומנים שעובד כהלכה.

אודות מנהל

בדוק גם

שילוט פנים

שילוט פנים – מרגישים נוח במרחב

המרחב בו אנו שוהים והדרך בה הוא מעוצב משפיע באופן ישיר על החוויה הפנימית שלנו, ...