דף הבית / תיירות / בואו להכיר את אפריקה!
בואו להכיר את אפריקה!

בואו להכיר את אפריקה!

מיציתם את אירופה הקרובה ואתם רוצים טיול למקום שונה ומיוחד? כאן תקבלו המלצות על סוגי הטיולים המבוקשים ביותר באפריקה!

קצת על אפריקה

האם ידעתם, שאפריקה היא היבשת השנייה בגודלה ובכמות האוכלוסייה שלה? שטחה מהווה כחמישית משטח היבשה של כדור הארץ והאוכלוסייה שלה מהווה כ-16% מהאוכלוסייה הכללית של הכדור שלנו. אפריקה היא גם היבשת היחידה הנמצאת משני צדדיו של קו המשווה וחלקה נמצא באיזור הממוזג הצפוני של כדור הארץ בעוד שחלקה השני נמצא באיזור הממוזג הדרומי שלו. כמו כן, בשטחה גם נמצא המדבר הגדול בעולם – הסהרה.

טיולי אקסטרים

אחת האפשרויות המדהימות לטיול אקסטרים באפריקה הוא טיפוס על הר קילימנג'רו, שהוא ההר הגבוה ביותר באפריקה ומגיע לגובה של כ-5900 מטרים מעל פני הים ופסגתו, בדומה לרוב שטחו, נמצאת בשטח טנזניה. מהגובה הזה ניתן להשקיף אל נופים מרהיבים ביופיים. כמו כן, ניתן גם ליהנות מפעילויות אקסטרים שונות במדינות השונות כדוגמת אומגה, גלישת מפלים ועוד.

טיולי ספארי

איך אפשר לכתוב על אפריקה בלי לכתוב על ספארי? אחד הדברים המיוחדים ביותר ביבשת הוא האפשרות לצאת לטיולי ספארי, במהלכם ניתן לצפות בחיות הפרא כפי שהן מתנהלות בטבע הפראי וללא התערבות יד אדם. גם טיולים אלו נערכים במדינות השונות ובדרך כלל משולבים עם טיולי ג'יפים בשטחים הפתוחים.

טיולי תרבות

באפריקה יש מגוון רחב של תרבויות. אפילו הרבה יותר ממספר המדינות שביבשת! לדוגמה, ישנה התרבות המערבית, שנהנית מכל מה שיש לקדמה להציע ומן הצד השני של הרצף יש את השבטים הפרימיטיביים והמרתקים כדוגמת שבט האומו שבדרום אתיופיה, שבט סמבורו בקניה ועוד.

טיולים משולבים

גם כשמדברים על אפריקה, נופש היא לא מילה גסה! הרי החופים היפים בעולם נמצאים שם ומן הסתם, הכוונה היא לחופי זנזיבר. יחד עם זאת, אם כבר השקעתם והגעתם לאפריקה, מומלץ לתכנן טיול ארוך יחסית ולשלב בין סוגי הטיולים המפורטים לעיל. כך תוכלו ליהנות מחוויה אפריקאית מושלמת עם כל מה שיש ליבשת המרתקת הזו להציע למטיילים בה.

 

אודות מנהל

בדוק גם

טיול לטנזניה

טיול לטנזניה – איך מתחילים?

הרפובליקה המאוחדת של טנזניה (שמה המלא, הצלחנו להפתיע אתכם הא?), שוכנת במזרח אפריקה. מצפונה גובלת ...