דף הבית / אירועים / בר מצווה בכותל מחירים
בר מצווה בכותל מחירים

בר מצווה בכותל מחירים

חגיגת בר מצווה בכותל היא חגיגה המשלבת שמחה עם מסורת ישראל. הכותל הוא המקום הקדוש ביותר ואין כמו הכותל המערבי כדי לחגוג מסיבת בר מצווה מרגשת. אז רגע לפני שמתחילים להתרגש, חשוב להתארגן מבחינה תקציבית לאירוע הגדול.

כדי לדעת כמה תעלה מסיבת בר המצווה בכותל יש לבחון את כל ההוצאות הנדרשות כמו אטרקציות, הסעות, כיבוד לאורחים, תשלום לרב המכין לבר המצווה ועוד.

בר מצווה בכותל מחירים – מדריך קצר לעלויות ממוצעות לחגיגת בר המצווה

אם אתם מעוניינים להסיע את האורחים לירושלים בהסעה מאורגנת יש לקחת בחשבון הוצאה של בין שמונה מאות שקלים לשלושת אלפי שקלים לשני אוטובוסים בני חמישים מקומות כל אחד. חשוב לדעת כי המחיר של האוטובוס תלוי במרחק מירושלים, ככל שהמרחק יהיה גדול יותר, כך גם המחיר יהיה גבוה יותר ולהיפך.

כיבוד – אם אתם מתכוננים לכבד את האורחים שלכם בארוחת בוקר קלה מיד אחרי העלייה לתורה, ברחבת הכותל יש מתחמים שבהם אפשר לערוך שולחנות ולאכול. קחו בחשבון עלות של בין שלושים שקלים עד לחמישים שקלים לסועד.

ארוחת צהריים במסעדה יכולה להגיע לטווח של בין מאה שקלים לסועד ועד למאתיים שקלים. ברובע היהודי, קרוב לכותל המערבי, יש מספר מסעדות המציעות אולמות פרטיים לחוגגים בר מצווה. בנוסף, תוכלו לנסוע למסעדות אחרות הנמצאות במרכז העיר.

פייטן או חזן שילווה את העלייה לתורה בשירה ובפיוט עולה בממוצע החל מחמש מאות שקלים. אם תרצו שהפייטן ילווה אתכם במשך  כל היום, המחיר יהיה גבוה יותר.

צלם לתיעוד ולליווי כל האירוע, במשך כל היום ידרוש בין אלף ומאתיים שקלים ועד לאלפיים וחמש מאות שקלים, תלוי במספר השעות, בוותק ובמוניטין של הצלם.

אם תרצו לשכור להקת מתופפים ותוקעים בשופרות שילוו אתכם בתהלוכה מהמקום שבו תרדו מההסעה ועד לרחבת הכותל המערבי, תידרשו לשלם בין שש מאות שקלים ועד לכמה אלפי שקלים, תלוי במספר המתופפים.

 

 בר מצווה בכותל – אתם שואלים, אנחנו עונים

  • שאלה: באילו ימים אפשר לחגוג בר מצווה בכותל?

תשובה: טקס העלייה לתורה בכותל נחגג בימים שבהם קוראים בתורה, בימי שני וחמישי בשבוע ובראשי חודשים.

  • שאלה: האם נוכל להביא את ספר התורה שלנו לכותל?

תשובה: אי אפשר להכניס ספר תורה לרחבת הכותל המערבי ללא תיאום מראש. אם אתם מעוניינים שנער בר המצווה יעלה לתורה עם ספר תורה משפחתי, עליכם לתאם את הכנסת  ספר התורה לרחבת הכותל עם רב הכותל ולקבל אישור בכתב. ללא אישור בכתב לא תוכלו להעביר את ספר התורה בבידוק הביטחוני.

  • שאלה: האם אפשר לצלם ברחבת הכותל?

תשובה: כן. אתם יכולים להזמין צלם מקצועי וגם בני המשפחה יוכלו לצלם ולתעד את האירוע במצלמות שלהם.

  • שאלה: האם אפשר להביא כיבוד ואיפה אפשר להגיש אותו?

תשובה: אפשר להביא כיבוד ומומלץ להביא כיבוד יבש, כיבוד שאינו דורש חימום או קירור. ברחת הכותל יש מספר מתחמים, פתוחים או מקורים, עם שולחנות שבהם תוכלו לשבת ולארח את האורחים שלכם.

 

 

 

אודות מנהל

בדוק גם

עיצוב ביתנים לתערוכות

עיצוב ביתנים לתערוכות

תערוכות אשר מתקיימות בארץ ובעולם מיועדות לחשוף אותך ואת העסק שלך מול לקוחות פוטנציאליים ועסקים ...