דף הבית / שירותים לעסקים / האם בשביל עקירת עצים כדאי לי לעבוד עם גנן מחברה גדולה או קטנה?
עקירת עצים

האם בשביל עקירת עצים כדאי לי לעבוד עם גנן מחברה גדולה או קטנה?

גינה היא דבר נפלא אך היא גם דבר המחייב השקעה אם אנו רוצים ליהנות מגינה מקצועית ואיכותית. אחד הדברים שאנו חייבים לבצע פעמים רבות בגינה הוא עקירת עצים. את עקירת העץ כמובן שלא אנו מבצעים אלא גנן שאנו שוכרים לצורך כך. על רקע זה עולה השאלה האם כאשר אנו רוצים לבצע כריתת עצים כדאי לנו לעבוד עם גנן מחברה גדולה או קטנה?

אם כן אנו בדעה כי פעמים רבות גנן מחברה קטנה עדיף על פני גנן מחברה גדולה. היחס שתקבלו מחברה קטנה הוא הרבה יותר טוב וזאת מכיוון שלגנן יש פחות לקוחות. פעמים רבות חברה קטנה תיקח מכם מחירים יותר נמוכים באופן יחסי וזאת מכיוון שמבנה העלויות שלה יותר גמיש. לכן חברה קטנה עדיפה פעמים רבות בתחום הגננות וזה משהו שכדאי לכם לזכור.

איך אשיג המלצות על הגנן בשביל כריתה של עצים ברמה גבוהה?

אין ספק כי בשביל עקירת עצים אנו צריכים לעבוד עם הגנן הטוב בשוק וזה מעלה את השאלה איך נדע האם הגנן הוא ברמה גבוהה בשביל עקירה של עץ? אם כן אתם צריכים לקבל המלצות על הגנן לפני שאתם בוחרים בו.

איך נשיג המלצות על הגנן? התשובה היא שאנו צריכים לפנות אל הגנן ולבקש ממנו טלפונים של לקוחות אשר הוא כרת להם עצים או עבד אצלם בגינה. לאחר מכן אנו צריכים ללכת לראות את הגינות הללו וכמובן לדבר עם האנשים אשר הגנן עבד אצלם ולראות את רמתו המקצועית של הגנן וכך נבחר את הגנן הטוב ביותר.

האם כדאי לי לבצע עקירת עצים או להזיז את העצים למקום אחר?

עולה השאלה האם כדאי לנו לבצע עקירת עצים או שמא פחות כדאי לעקור את העץ ועדיף לנו להזיז את העצים למקום אחר? אם כן אתם צריכים להבין כי יש פה גם שיקול חוקי וזאת מכיוון שהחוק מטיל איסורים פעמים רבות על כריתת עצים.

כדאי לכם להתייעץ עם גנן אשר מבין בתחום והוא יעזור לכם להחליט האם לעקור את העץ או להזיז אותו. הגנן יעזור לכם לדעת מה החוק אומר אך הוא גם יעזור לכם להבין מה העלויות של כל מהלך של הזזה או עקירה וכך תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר לבית ולגינה שלכם בהקשר של עקירה או הזזת עצים.

 

 

 

 

אודות מנהל

בדוק גם

שילוט פנים

שילוט פנים – מרגישים נוח במרחב

המרחב בו אנו שוהים והדרך בה הוא מעוצב משפיע באופן ישיר על החוויה הפנימית שלנו, ...