דף הבית / שירותים לעסקים / האם פעם חשבתם על מאמן אישי לחיים?
האם פעם חשבתם על מאמן אישי לחיים?

האם פעם חשבתם על מאמן אישי לחיים?

ישנם אנשים שמתקשים מאוד להתמודד עם סיטואציות מסוימות בחיים, בפרט עם סיטואציות שמעמידות בפניהם אתגרים שדורשים התמודדות, סבלנות, קור רוח, ומאלצות אותם לקבל החלטה ולעמוד מאחוריה.

אנשים רבים מוצאים את עצמם בתקופות שונות בחיים, מתקשים להתמודד עם המצב בו הם נמצאים. הם חשים חוסר סיפוק, חוסר השלמה, מה שיוצר תסכול וקשיים לתפקד. במקום להתגבר על הקשיים, להתקדם הלאה ולהשיג את המטרות שהם העמידו בפניהם, אז הם מוצאים את עצמם בנקודה הפוכה. דורכים במקום ומתקשים להשיג את מה שהם חלמו עליו או את מה שהם רוצים וצריכים.

הפתרון למצב זה נמצא לעיתים בחוץ. כלומר, בשביל לפתור את המצב הם צריכים עזרה חיצונית, גורם אחר אשר יכול להתבונן על הסיטואציה בצורה שונה ולעזור להם להגיע אל המקום אליו הם שואפים. בדיוק בשביל זה אפשר לפתור אל מאמנים אישיים.

מאמן אישי בכל תחום ובפרט מה שמכונה מאמן אישי לחיים, הוא איש מקצוע שלמד את תורת האימון והקואוצ'ינג, ויכול לעזור לאנשים להשיג את המטרות שלהם, תוך הקפדה על יצירת תהליך נכון, בין אם זה הקפדה על פרטים ובניית שלבים, ובין אם זה מבחינת חשיבה נכונה, סבלנות, שיקול דעת, אורך רוח והכרה בתועלות ובעלויות של כל צעד וצעד.

לפני שנסביר כיצד מאמן אישי יכול לעזור באופן כללי בחיים, חשוב לציין, הרבה מאוד אנשים, צעירים ומבוגרים, נעזרים במאמנים אישיים בסיטואציות ספציפיות. למשל, זוגיות, משפחה, גידול ילדים, קריירה, עסקים ועוד. מעבר לכל זה הרי אפשר למצוא מאמנים שפועלים עם המתאמנים שלהם גם באופן כללי בחיים, מלווים אותם בכל צעד ובכל עניין.

איך מאמן אישי יכול לעזור לכם בחיים?

כל אחד מאיתנו, בנוי מגורמים שונים שמשפיעים עליו, דברים שהוא נושא איתו מילדות והלאה, דברים שמשפיעים על דרך קבלת החלטות, האופן בו הוא מסתכל על עצמו ועל העולם, האופן בו הוא חושב ופועל. יש מי שמאמין שהדרך שלו היא הטובה ביותר ואיננו מוכן לחשוב על דרכי פעולה אחרות, לעומת זאת, יש מי שמבין שהדרך שלו פחות טובה, אך הוא מתקשה לעשות את השינוי הנדרש.

מאמן אישי לחיים יכול לעזור לכל אחד, בכך שהוא מציג דרכים ואופציות אחרות ועוזר לבצע את השינוי, לקבל החלטות בצורה אחרת, מושכלת, לייצר תהליך חשיבה אחר ולפעול בצורה שתטיב יותר. המטרה היא לא רק לייצר תוצאות טובות יותר, אלא גם לייצר תהליך נכון יותר, תהליך חשיבה נכון יותר. המטרה הגדולה היא, להשריש תהליכי עבודה וחשיבה טובים יותר. כלומר שזה לא היה מקרה חד פעמי, אלא קבוע.

לפני סיום חשוב להבהיר, מאמן אישי לא פועל במקום המתאמנים וההחלטה איך לפעול היא של המתאמן. המאמן הוא זה שפותח בפניו את האפשרויות השונות.

 

אודות מנהל

בדוק גם

תרומה לחיילים בודדים

תרומה לחיילים בודדים: מצווה כפולה ומכופלת

תרומה היא דבר מיוחד – לתת, ללא כוונה לקבל דבר בחזרה, משהו שהוא כמעט אנטי-תזה ...

תפריט נגישות