דף הבית / תיירות / הזמנת מונית לנתב”ג – הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר !

הזמנת מונית לנתב”ג – הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר !

לקראת עונת הקיץ, כמות הנוסעים לנתב”ג עולה בצורה משמעותית מאוד. לפי נתונים אחרונים, ביולי-אוגוסט האחרונים עברו בשדה התעופה יותר מ -2 מיליון נוסעים אשר הגיעו ויצאו משדה התעופה במספר רב של כלי תחבורה ממוניות לנתב”ג ועד רכב פרטי.

אם אתה מתלבט מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לשדה התעופה, הנה כמה טיפים שיעזרו לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר לצרכים שלך:

  • משך החופשה המתוכננת – במידה והחופשה שלך ארוכה יותר מ – 3 ימים, עלויות החניה בשדה התעופה בן גוריון יהיו יקרות הרבה יותר מהזמנת מונית לנתב”ג שתאסוף אותך מפתח ביתך. עלות החניה בטרמינל 3 עומדת על 80 ₪ ליממה – במחיר כזה, תוכל לנסוע הלוך חזור לתל אביב וישאר לך עוד עודף לבזבוזים.
  • ילדים ומטען – אם החופשה כוללת ילדים קטנים או מספר רב של מזוודות מטען מומלץ לקחת מונית אשר תאפשר לך להתרכז בילדים ונהג המונית יעמיס ויפרוק עבורך את המטען בטרמינל שדה התעופה.
  • רכב פרטי – משפחות רבות בישראל לא מחזיקות בכלל רכב פרטי (נפוץ בעיקר במרכז הארץ) ובמידה ואין לך רכב, האפשרות היחידה שעומדת בפניך היא מונית או רכבת ישראל.
  • חניה – כפי שציינו קודם, הגעה לשדה התעופה עם רכב פרטי כוללת מס חניה יקר, אשר יכול להגיע למאות ואף אלפי שקלים במידה והחופשה ארוכה במיוחד.
  • מיקום תחנת הרכבת – במידה ואתה שוקל להגיע אל שדה התעופה עם רכבת ישראל, בדוק האם הגישה אל תחנת הרכבת דורשת ממך נסיעה נוספת במונית או ברכב פרטי – דבר אשר מייקר את הנסיעה הסופית. במידה ואתה שוקל לנסוע ברכבת לנתב”ג, אם אתה לא טס לבד, יתכן שיהיה לך הרבה יותר כלכלי להזמין מונית בהתאם למספר הנפשות/כרטיסי הרכבת הדרושים עבורך.

לסיכום, יש לא מעט נקודות חשובות שכדאי לקחת בחשבון בעת ההגעה והיציאה משדה התעופה. אישית, אני מעדיף להזמין מונית ספיישל לנתב”ג שתקח אותי ותפתח לי את החופשה ברגל ימין

 

 

אודות מנהל

בדוק גם

טיול לטנזניה

טיול לטנזניה – איך מתחילים?

הרפובליקה המאוחדת של טנזניה (שמה המלא, הצלחנו להפתיע אתכם הא?), שוכנת במזרח אפריקה. מצפונה גובלת ...