דף הבית / שירותים לעסקים / הזמנת משאית מנוף
משאית מנוף

הזמנת משאית מנוף

בעזרת המנוף ניתן לשנע חפצים או חומרים לגובה וניתן לבצע עבודות תחזוקה במקומות ציבוריים. התפקיד של המשאית עצמה היא לחזק את המערכת ואת המנוף ולדאוג לכך שהמנוף לא יוכל לזוז מהמשקל שהוא נושא. הזמנת משאית מנוף תתבצע עבור עבודות פרטיות, ציבוריות או תעשייתיות כאשר בהזמנת המשאית יש לבחון כי אתם מזמינים את המשאית שיכולה לתת לכם את המענה הנכון לצרכים שלכם.

איזו משאית מנוף אתם צריכים

כאשר אתם מזמינים משאית מנוף אתם צריכים שהיא תתאים לכל הדרישות שלכם ולכן עליכם להגדיר את הצורך שלכם כהלכה ולהתחשב בנתונים הבאים:

  • משקל ההרמה – המנוף הנמצא על המשאית צריך להרים משקל ועליכם להגדיר מהו המשקל אותו אתם עומדים להרים על מנת שלמנוף יהיו את היכולות הנדרשות לכם.
  • גובה ההרמה – על המנוף להצליח להרים את המשאות השונים לגובה הנדרש ועל כן מומלץ לבחון כמה שניתן מראש את הגובה אליו אמורים להגיע החפצים השונים.
  • זמינות – עליכם להעריך כמה זמן תיקח עבודת ההרמה ולוודא כי משאית המנוף אשר מגיעה למקום אכן יכולה להיות פנויה אליכם בזמן הנדרש. חשוב לשים לב לנתון זה כיוון שפעמים רבות ישנו צורך בתיאום בין מספר אנשי מקצוע ובוודאי לא תרצו שאלו יגיעו מבלי שיוכלו לבצע את העבודה.

חברה ממנה ניתן להזמין משאית מנוף

הזמנת משאית עם מנוף צריכה להתבצע דרך חברה המתמחה בתחום כאשר עליה לתת אחריות לעבודה אותה היא מבצעת. על מנת לוודא כי החברה מתאימה לעבודה שלכם עליכם לברר כי היא מחזיקה בביטוח מתאים אשר מתייחס למבצע העבודה ולחפצים השונים שלכם. חברות אשר עובדות ללא ביטוח מתאים עלולות לסכן גם את העבודה שלכם וגם את האנשים שבסביבה. נוסף לכך, יש לבחון כי החברה יכולה להמליץ לכם אלו משאיות מנוף מתאימות לעבודה ולהתאים לכן את המשאית הנכונה לכם. כיוון שישנן משאיות שונות ומנופים שונים חשוב שתתבצע התאמה וזאת תוכלו לעשות על ידי העלאת השאלה אלו יכולות יש למשאית (במקום לשאול האם המשאית מתאימה לצרכים שלכם).

אודות מנהל

בדוק גם

שילוט פנים

שילוט פנים – מרגישים נוח במרחב

המרחב בו אנו שוהים והדרך בה הוא מעוצב משפיע באופן ישיר על החוויה הפנימית שלנו, ...