דף הבית / חוק ומשפט / החשיבות של חיבור אישי עם עו"ד גירושין
החשיבות של חיבור אישי עם עו"ד גירושין

החשיבות של חיבור אישי עם עו"ד גירושין

עו"ד גירושין הנו אדם בעל תפקיד חשוב ביותר, על עורך הדין להבין היטב את הצרכים שלכם, ופעמים רבות לנסות לכוון אתכם אל הדרך הנכונה, שהיא לאו דווקא הדרך שאתם חושבים כנכונה עבורכם. הניסיון הרב של עורך הדין בתהליכי גירושין שונים יכול לסייע לו להבין היטב את הצרכים שלכם ולנסות להדחיק ממכם את הרגש ולגרום לכם לקבל החלטות הגיונות יותר, שקולות יותר, וחכמות יותר, החלטות אשר לא תצטערו עליהם מאוחר יותר, לאחר שכל תהליך הגירושין יסתיים ותבינו כי קיבלתם החלטות רק מתוך הרגש הפגוע שלכם ולא מתוך השכל וההיגיון הישר.

הבנה נכונה של הרגשות שלכם

ברגע שיש לכם חיבור אישי עם עורך הדין, תראו שהרבה יותר קל לכם לחשוף את הרגשות שלכם, ואת הסיפור האמיתי מאחורי הגירושין, מה שיאפשר לו להבין את הרגשות שלכם בצורה הרבה יותר טובה, ולסייע לכם להדחיק אותם בעת קבלת ההחלטות. עורך דין אשר אתם מצליחים להתחבר אליו באופן אישי הוא עורך הדין הטוב ביותר עבורכם בתהליך גירושין. זכרו כי לא מדובר בתחום אשר כולל רק היגיון, מדובר בתהליך הכולל רגש רב ואם תבחרו עו"ד גירושין אשר לא יודע כיצד לנתב את הרגש הזה וכיצד לסייע לכם להפיק את הטוב מתהליך הגירושין ללא קשר למה שאתם מרגישים, אתם עלולים להצטער על כך מאוחר יותר.

לא להאיץ תהליכים

פעמים רבות בהליכי גירושין, במיוחד הליכים קשים ומורכבים, רואים כי בני הזוג, או לפחות אחד מהם, מוכנים לוותר כמעט על כל דבר "רק לסיים עם זה כבר". הרצון להמשיך בחיים ולהיפטר מהנישואין גורם להם לקבל החלטות פזיזות ושגויות שעלולות להשפיע עליהם מאוחר יותר. לכן, עורך דין מקצועי ואנושי אשר מחובר ללקוח באופן אישי ומבין מהיכן מגיע הרצון לסיים עם התהליך מהר ככל האפשר יכול לכוון בצורה הרבה יותר טובה את הלקוח שלו ולמנוע ממנו לקבל החלטות פזיזות אשר יפגעו בו בהמשך הדרך, החלטות אשר יכולות להשפיע על עתידו בצורה משמעותית.

 

 

אודות מנהל

בדוק גם

מה צריך לדעת לפני שבוחרים עורך דין צבאי

מה צריך לדעת לפני שבוחרים עורך דין צבאי

כאשר אתם נקלעים לבעיה משפטית בצבא אתם יכולים לבחור עורך דין צבאי פרטי או עורך ...