דף הבית / בית וגן / היתרונות של קמין עצים לבית
קמין עצים

היתרונות של קמין עצים לבית

אין ספק כי בתקופה האחרונה קמין עצים הופך להיות שוב פופולארי מאוד, כפי שהיה בעבר, ורבים בוחרים להתקין אותו בבית לשימוש בעונת החורף הקרה. הפופולאריות העולה מיום ליום של הקמין נובעת בעיקר מהיתרונות הרבים אשר תנור מסוג זה יכול להעניק לכל בית, יתרונות אשר הופכים את העלות שלו, את עלויות ההתקנה שלו, את המקום שהוא תופס, ואת עלויות העץ להרבה יותר משתלמים.

היתרונות העיקריים של הקמין

כאמור, קמין עצים מעניק למשתמשים בו יתרונות רבים מאוד. בין היתרונות העיקריים והחשובים ביותר ניתן למצוא:

  • קמין עצים הינו אחד מבין התנורים המפיצים את החום הרב ביותר, והחום הנעים ביותר. לעומת מזגן למשל, אשר החימום שלו מייבש את האוויר ומקשה על הנשימה, בייחוד לאורך זמן רב, תנור הפועל על עצמים מפיץ חום טבעי אשר גורם להנאה רבה יותר ולתחושה נעימה מאוד בבית.
  • עלויות האחזקה של קמין הפועל על עצים אינן גבוהות כל כך, בייחוד אם אתם אוספים עצים בעצמכם לאורך עונת הקיץ ולא רוכשים עצים ממחסנים שונים.
  • עצמת החום של תנור הפועל על עצים הינה גבוהה מאוד והוא יכול לחמם שטחים רבים בבית כך שכמעט ולא תצטרכו לעשות שימוש במזגן או בתנורים נוספים בחדרי הבית השונים.
  • התנור פועל על עצים, ולא על חשמל, מה שמונע מחשבון החשמל לטפס בעונת החורף כפי שקורה בבתים רבים.
  • ניתן להשתמש בקמין לצרכים נוספים מלבד חימום הבית כמו חימום אוכל (כמו פלטת חימום חשמלית), הפצת ריח נעים בבית וכביסה שתציבו לידו תתייבש בתוך זמן קצר – יתרון עצום בעונת החורף.
  • כיום ניתן למצוא תנורי עצים משוכללים מאוד אשר משלבים תנורים לבישול אוכל תוך שימוש בחום העצים וכדומה.

היכן ניתן לרכוש קמין עצים?

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חנויות וספקים אשר מציעים קמין עצים מסוגים שונים – קטנים וגדולים, פשוטים ומשוכללים מאוד. לכן חשוב לבדוק היטב את המקום ממנו אתם מבצעים את רכישת הקמין, לבחון את האיכות של המוצרים הנמכרים במקום, האם יש אחריות והאם המחיר כולל את התקנת התנור, הארובה וכל האביזרים הנלווים אותם אתם צריכים לרכוש.

אז אם אתם רוצים ליהנות בחורף הקרוב מבית חמים ונעים, ללא תקלות חשמליות או תקלות אחרות הנפוצות מאוד בעונת החורף, קמין עצים הוא המוצר אותו אתם צריכים לרכוש, וכמה שיותר מוקדם (חשוב לציין כי בקיץ תוכלו למצוא מחירים משתלמים יותר של התנור).

אודות מנהל

בדוק גם

דק לגינה - עשה זאת בעצמך

דק לגינה – עשה זאת בעצמך

דקים סינטטיים ידועים כדקים נוחים להרכבה עצמית, אם יש לכם ידיים טובות תוכלו לבצע זאת ...