דף הבית / רכב / השכרת רכב בארצות הברית – כיצד עושים את זה נכון
השכרת רכב בארצות הברית

השכרת רכב בארצות הברית – כיצד עושים את זה נכון

אין זה סוד שתכנון נסיעות לחו"ל, לצרכי עבודה או נופש, הפך להיות דבר מאוד קל ופשוט בשנים האחרונות, הרבה בזכות האינטרנט. במקום שאנחנו נצטרך להסתמך על סוכני נסיעות או סוכנים מתחומים אחרים, אנחנו יכולים לעשות הכל בעצמנו, דרך אתרי אינטרנט והמייל שלנו.

דוגמא קלאסית לכך אנחנו יכולים למצוא כשאנחנו רוצים לשכור רכב. בעבר, אם היינו רוצים לעשות זאת, היינו צריכים להגיע אל מדינת היעד שלנו ולפנות שם אל סוכנות רכב או לבקש מסוכן הנסיעות או סוכן בסוכנות מקומיות, לבצע עבורנו את ההשכרה. במקרה כזה היינו צריכים להסתמך שיעשו זאת כמו שצריך, וכן לשלם עלויות גבוהות יותר, בגין העמלה שהם לקחו. היום אנחנו יכולים לעשות את זה בעצמנו, בזמננו החופשי, ולחסוך בהוצאות באופן ניכר.

בשביל להסביר כיצד עושים את זה בצורה חכמה ונכונה, אנחנו נתבסס כאן על דוגמא של השכרת רכב בארצות הברית. כפי שניתן להבין, ארה"ב היא אחת המדינות הפופולאריות ביותר בקרב ישראלים, אלה מגיעים אליה לצורכי נופש, עבודה, עסקים, לימודים ומסיבות אחרות. חלק גדול מהישראלים שמגיעים אליה בוחרים לשכור רכב על מנת להתנייד ממקום למקום. כאן המקום לומר, למרות שארצות הברית היא מדינה גדולה ומפותחת, הרי שעדיף להתנייד בה  ברכב פרטי (בין הערים), מאחר וזה יותר נוח, חוסך זמן ועלויות. בתוך הערים הגדולות לעומת זאת, רצוי להתנייד בתחבורה ציבורית.

השכרת רכב בארצות הברית – כיצד האינטרנט בא לקראתנו

מרבית החברות שמתעסקות בהשכרת רכב בארצות הברית וכן במדינות אחרות, מציעות ללקוחות שלהן אפשרות לשכור את הרכב דרך אתר אינטרנט מסודר. השיטה היא מאוד פשוטה. נכנסים לאתר החברה, בוחרים את המועד בו רוצים לאסוף ולהחזיר את הרכב (תאריך ושעה), את המיקום ממנו רוצים לאסוף אותו (ניתן לבצע את האיסוף בשדה התעופה, בסוכנות או במלון) וכן את המקום בו מעוניינים להחזיר את הרכב (ניתן כמובן להחזיר בעיר אחרת מזו שאספתם אותו), יש לציין מהו גיל הנהג ולבחור רכב מתאים. ניתן לבחור רכב משפחה, רכב עסקים, ג'יפ, הכל בהתאמה כמובן למספר הנוסעים וסוג הרכב האידיאלי.

עם ביצוע העסקה, תוכלו לקבל אפשרות האם לערוך ביטוח דרך החברה או באופן עצמאי וכן תופנה אליכם הצעה, האם אתם רוצים לשלב ברכב אלמנטים מסוימים, למשל כסא תינוק, GPS, בידוריות לילדים, מתקן לאופניים ועוד. כל אחד מהדברים הנ"ל יעלה כמובן את ערך העסקה.

ביצוע העסקה על ידכם יכול להתבצע בכל מועד ובכל שעה על פי הצרכים שלכם. רצוי לשים לב שאתם יכולים לבצע שינויים בהזמנה, מאחר ולא פעם השכרת רכב בחול היא עניין שמתבצע מספר שבועות לפני מועד הנסיעה וייתכנו שינויים מצידכם. חשוב לציין שאם מבטלים את העסקה אחרי מועד מסוים, סביר להניח שתידרשו לשלם סכום כסף מסוים.

 

 

 

אודות מנהל

בדוק גם

שיפורים לרכבי יוקרה

שיפורים לרכבי יוקרה

יש בארץ הרבה מאוד רכבי יוקרה ולכן התחום של שיפורים לרכבי יוקרה מעניין את בעלי ...