דף הבית / נדל"ן / השקעה בנדל”ן ללא סיכונים – האם זה קיים?
השקעה בנדל"ן ללא סיכונים

השקעה בנדל”ן ללא סיכונים – האם זה קיים?

יש הטוענים כי השקעה בנדל”ן בטוחה לחלוטין, הם מאמינים כי מדובר במכרה זהב בו אפשר רק להרוויח. במציאות אין זה כך. אלו שכבר התנסו בהשקעות בישראל או בחו”ל יודעים כי כמו בכל תחום אחר, גם כאן יש להשקיע מחשבה, זמן וכסף בכדי לגרוף רווחים. יחד עם זאת, בהשוואה לאפיקי השקעה אחרים, תחום הנדל”ן הוא היציב ביותר. ההשקעה הנפוצה ביותר בישראל היא רכישת דירה שנייה למטרת השכרה. את התשואות מקבל המשקיע בתשלומי שכר דירה חודשיים.

רכישת נכסים במיקום מרכזי ואטרקטיבי

את הסיכון להפסד כספי בתחום הנדל”ן אפשר לצמצם באמצעות ייעוץ מקצועי של חברת נדל”ן מובילה, החלטות נכונות ורכישת פוליסות ביטוח מתאימות. כמו שנוהג לומר גיל מולכו, בכיר בחברת MSN נדל”ן היא כזו: אם רכשתם נכס למגורים בשכונה מבוקשת, או משרדים במיקום מרכזי, בין אם מדובר בעיר פתח תקווה או בערים אחרות, בדרך כלל תצליחו להרוויח.

נציין כי הנכסים הללו תהיינה לרוב יקרות יותר, אך השקט הנפשי שלכם שווה את ההוצאה. אלו שבוחרים לרכוש נכסים זולים יותר בשכונות צדדיות, נוטלים על עצמם סיכון גדול יותר. ייתכן כי לא יצליחו למצוא שוכרים בקלות או שיהיה עליהם להוריד את המחיר ולהשקיע כספים בשיפוץ הדירה.

השקעה בנדל”ן בישראל

מולכו מסביר כי המשקיעים הקטנים מעדיפים השקעה בנדל”ן שאינה כרוכה בסיכונים גבוהים. הם רוכשים דירות, נכסים מסחריים או מצטרפים לקבוצות רכישה, תוך נטילת סיכונים נמוכים. חברת MSN נדל”ן שמחה להציע לאותם משקיעים ליווי מקצועי ותמיכה לכל אורך הדרך. אם תרצו השקעות לטווח הארוך, נמצא לכם הצעות מתאימות.

אם תרצו השקעות שמניבות תשואות כבר בטווח זמן קצר-בינוני, נמצא גם כן אפשרויות מתאימות. בענף הנדל”ן אפשר למצוא כמה סוגים של השקעות ומקורות לרווחים כספיים. השקעה בנדל”ן בישראל פופולרית גם בקרב משקיעים חיצוניים, אנשי עסקים מכל רחבי העולם בוחנים נכסים בישראל ורוכשים קרקעות. היציבות של השוק הישראלי ועליית המחירים המתמדת, אידאליים בעבור משקיעים.

היכן לא כדאי לרכוש נכסי נדל”ן למטרת השכרה?

אם אתם מעוניינים להפיק רווחים באמצעות השכרת הנכס, חשוב לבחור אותו בהתאם. רגע לפני סגירת העסקה, זכרו לבחון היטב את האזור, את האוכלוסייה, את המיקום, את מצב הבניין ואת תעריפי שכר הדירה.

במקרים בהם מתגלה כי כ-10% או יותר מהנכסים באזור עומדים ריקים ללא דיירים, כדאי לחשוב פעמיים. היצע גדול של דירות להשכרה מול ביקוש מאוד נמוך, מעיד על דרגת סיכון גבוהה. תוכלו לרכוש נכסים באזורים האלו במחירים מאוד זולים. המחיר הזול נובע מתשואות לא יציבות ויחסית נמוכות.

יחד עם זאת, חשוב לציין כי ישנה אפשרות לעליית ערך עתידית. אלו שרוכשים היום נכסים באותן שכונות יוכלו להפיק רווחים גבוהים בעתיד. קיימים מקרים בהם נטילת הסיכון משתלמת בעתיד.

 

אודות מנהל

בדוק גם

השכרת פיגומים

השכרת פיגומים מחיר – נקודות שיש לשים לב אליהן

אם יש לך צורך בהשכרת פיגומים בוודאי מעניין אותך לדעת מה המחיר של ההשכרה. רגע ...