דף הבית / בית וגן / חלונות מעוצבים לעיצוב יוקרתי – חלונות בלגיים
חלונות מעוצבים

חלונות מעוצבים לעיצוב יוקרתי – חלונות בלגיים

עיצוב הבית כולל הרבה מאוד אלמנטים, החל מרהוט הבית ועד לעיצוב חלונות ודלתות הפנים והחוץ של הבית. חשוב שכל האלמנטים הללו ישתלבו באופן אחיד וידברו את אותה ה"שפה", בכדי לשמור על מראה אסתטי ונעים.

את הבחירה של דלתות הכניסה, דלתות פנים וחלונות הבית יש תכנן ולבחור כבר בשלבים הראשונים של עיצוב הבית או תכנון הבית, מאחר והם מרכיב מכריע בעיצוב. יש להתאים את החלונות לעיצוב ופונקציונליות החדרים, להתייחס לכיווני האור והשמש וכמובן לתת דגש על הצרכים האישיים והמשתנים של הדיירים עבורם מתוכנן הבית.

כדאי שתבחרו בחלונות איכותיים,  כלו שיחזיקו מעמד לאורך זמן, לא יירקבו, לא יתפרקו – ושיהיו חלונות מבודדים.

 

מה מיוחד בחלונות הבלגיים?

  • גישה עיצובית – החלון הבלגי הפך למבוקש בשנים האחרונות והרבה לקוחות פרטיים ובמעצבי פנים מתעניינים בו ,זאת מאחר וניתן לקיים בפרופילים חלוקה פנימית והדבר מאפשר גישה עיצובית רחבה יותר.
  • גישה יצירתית – לחלונות בלגיים מסגרות דקות יחסית (פרופילים דקים), מה שמותיר שטח רב לזכוכית עצמה, וכניסה של אור טבעי אל פנים המבנה. שתמשים פעמים רבות בחלונות בלגיים כחלון ויטרינה לסלון מפני שאפשר לחלק את פתח החלון בצורות שונות ויצירתיות.
  • גישה מבודדת – חלונות בלגיים באיכות טובה, הינם חלונות מבודדים מבחינה טרמית ואקוסטית, הם מסייעים לשמור על הטמפרטורה הרצויה והם חסכוניים מבחינת תצרוכת אנרגיה.

 

חלונות בלגיים של חברת Andersen

חברת אנדרסן משקיעה משאבים רבים במחקר ופיתוח חומרים חדשים ומיוחדים מהם ניתן לייצר חלונות אלומיניום המבודדים בצורה טובה, והופכים את החלונות הבלגיים שלנו לחלונות המושלמים והאידיאליים. לחלונות הבלגיים של חברת Andersen יתרונות רבים בזכות הטכנולוגיה והסגנון העיצובי לכן אנו מספקים לקהל לקוחותינו חלונות פרמיום ברמה הגבוהה ביותר, אשר לא רק יתאפיינו בכל היתרונות של האלומיניום אלא גם יבודד מבחינה תרמית, ויתאפיינו בפרופילים דקים ובחלוקות פנימיות מגוונות של שטחי החלונות. מבחינות רבות, זהו הפתרון המושלם – חלונות פרמיום איכותיים בעיצוב המסוגנן והייחודי של החלונות הבלגיים.

 

מחפשים חלונות עץ אלומיניום, חלונות קיפ, חלונות גליוטינה או חלונות אטומים לרעש? הגעתם למקום הנכון, כל דלתות חוץ וחלונות לבית של חברת Andersen במחירים נוחים ועם שפע יתרונות. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240 או לבקר אותנו באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://andersenwindows.co.il/.

אודות מנהל

בדוק גם

דיור מוגן בתקופת הקורונה

דיור מוגן בתקופת הקורונה הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אוכלוסיית הגיל השלישי

ידוע לכל שדיור מוגן הוא אחד הפתרונות הנפלאים הקיימים עבור אוכלוסיית הגיל השלישי. עם זאת, ...