דף הבית / רכב / טויוטה קורולה
טויוטה קורולה

טויוטה קורולה

היא יפה, היא ראש גדול והיא נוחה לשימוש. ולא, זו לא האישה שלך, זו המכונית. ואם היא עדיין לא שלך אז הנה, אנחנו גאים להציג: טויוטה קורולה. מה שכן, כמו האישה שלך, היא תמנע ממך לסטות מן הנתיב ותבלום אותך בשעת חירום. אתה יודע, כשלפעמים צריך לסתום לך את הפה לפני שתזרוק איזו פצצה בארוחה המשפחתית, אז אולי כדאי להעביר את הטכנולוגיה מן המכונית אל הנשים אבל בינתיים, המכונית לוקחת, לפחות על הכביש אם לא במטבח.

טויוטה קורולה – עיצוב בבטיחות

בדגם קורולה של טויוטה חשבו על הכל. החל מן הדרישות האירודינמיות ועד למערכות הבטיחות אבל הכל נעשה בעיצוב מושלם ויוקרתי. המיקום הנכון של הצג לנוחות הנהגת, המרווח הנכון בין המושבים לנוחות הנוסע ואפילו הגימור המעוגל של המראות, גימור ששומר עליהן גדולות מספיק כדי לראות וקטנות מספיק בשביל היופי. ודי במבט צד אחד על המכונית כדי לזהות את הצורה המושלמת של טויוטה קורולה, צורה שגם הרוח מוותרת לה בחיוך ונותנת לה להמשיך.

ואי אפשר בלי ציונים ונקודות אז גם כאן המכונית בין הראשונים. היבואנים של דגם קורולה מטויוטה קיבלו ניקוד גבוה בטבלת הציונים של משרד התחבורה. משרד התחבורה יצא בשורה של ציונים ונקודות עם שכר בצידן, כך שרמת בטיחות גבוהה מעניקה החזר מס ליבואנים. אמת, יש עוד יצרנים שעומדים בניקוד הגבוה אבל במקום להסתכל על השכן נסתכל על עצמנו ונראה שבקורולה של טויוטה יש גם שש כריות אויר, גם בקרת שיוט, גם זיהוי הולכי רגל ועוד.

את הרשימה של משרד התחבורה ניתן למצוא בקלות והדבר טוב ללקוח כי כך הוא יכול לדעת בדיוק אילו מערכות בטיחות יש במכונית טויוטה קורולה ומהי הרמה הבטיחותית שלה, שהרי הניקוד עולה ככל שיש יותר מערכות התראה, כמו המערכת לזיהוי הולכי רגל, המערכת לזיהוי רכב בשטח שלא נראה במראות הצד או כמו בלימה אוטומטית בשעת חירום. את המערכות, אגב, אפשר להתאים לדרישות הנהג. אפשר להוסיף כרית אויר, למשל או לשנות משהו לטובת הנוחות שלו. הדגם הזה מושלם בשביל כולם.

 

 

אודות מנהל

בדוק גם

vip car service

למה לא כדאי לוותר על vip car service?

אם מגיעים אליכם ממש בקרוב אורחים חשובים או שפשוט הייתם רוצים ליצור רושם טוב במיוחד ...