דף הבית / תיירות / טיול לטנזניה – איך מתחילים?
טיול לטנזניה

טיול לטנזניה – איך מתחילים?

הרפובליקה המאוחדת של טנזניה (שמה המלא, הצלחנו להפתיע אתכם הא?), שוכנת במזרח אפריקה. מצפונה גובלת המדינה בקניה ובאוגנדה, במעבר גובלת ברואנדה, בורונדי וקונגו. מדרומה זמביה מלאווח ומוזמביק, והיא נחשבת לאחת המדינות המבוקשות ביותר בעולם מבחינה תיירותית. אם עדיין לא שקלתם טיול לטנזניה אנחנו די בטוחים שבתום המאמר, כבר תצליחו להשתכנע בשמדובר ברעיון מוצלח למדי. אז שנתחיל?

אפשרויות של טיול לטנזניה

  • טיול מאורגן – טיולים מאורגנים מתאימים למי שמעוניין לחוות את המדינה עם אנשים נוספים. אתם יודעים, לרכוש חברים על הדרך לא הזיק לאיש מעולם. טיול לטנזניה יהיה מלא בהפתעות ובחוויות שכנראה לא תוכלו לחוות בשום מקום אחר, ומה טוב יותר מלחלוק את כל התדהמה עם אנשים נוספים ולהתחבר סביב החוויה? בנוסף, טיול שכזה יתאים למי שפשוט אין לו זמן לתכנן, ויעדיף שהכל; מסעדות, מלונות, העברות ומדריכים – כבר יהיו מוכנים לקראתו כשיגיע.
  • טיול פרטי – זהו טיול המותאם אישית למידותיכם. במסגרת זו החברה לומדת את הצרכים והמגבלות של הלקוח, ולאחר מכן (כמובן תוך שיתוף פעולה מלא) מתאימה לו את הטיול המושלם; עונת השנה, הדרך בה אתם מעוניינים לטייל, הזמן שמוקצב לכם, רמת בתי המלון ועוד ועוד. בנוסף לכך, תדאג החברה גם לפרטים הקטנים. לדוגמא אם אתם זקוקים לנהג בימים כאלו ואחרים, החברה כבר תדאג ליצור קשר עם נהג אמין שעובד מולה. טיול פרטי לטנזניה אם כן, נועד למי שאינו חפץ בקבוצה גדולה לטייל איתה, אך עדיין מעוניין שהחברה תארגן הכל עבורו.

קצת היסטוריה

בשנות ה-60 התהדקה מערכת היחסים בין טנזניה ומדינת ישראל. ישראל סייעה לטנזניה בהקמת 'השירות הלאומי' שלה, ובתחום הבנייה אף נקשרו קשרים בין חברות מקומיות וטנזניות. לאחר מלחמת יום הכיפורים נותקו הקשרים עם ישראל בעקבות לחץ דיפלומטי על המדינה, אך בשנת 2017 היחסים חזרו למסלולם שוב כאשר שגריר טנזניה הגיע לישראל. כשנה לאחר מכן הודיעה המדינה כי תקים שגרירות בישראל. ברמת גן, ליתר דיוק. את כל אלו סיפרנו לכם מכיוון שיש כאלו שעדיין חושבים כי טיול לטנזניה עלול להיות מסוכן בשל היחסים בין המדינות (וגם קצת בגלל בעלי החיים). אבל כפי שאתם רואים, המדינות בקשרים מצוינים וישראלים רבים כבר מכירים את הפוטנציאל הנהדר שיש בטיול לטנזניה.

 

 

 

אודות מנהל

בדוק גם

טיול מאורגן לרוסיה – הדרך הנכון לטייל

טיול מאורגן לרוסיה – הדרך הנכון לטייל

עליכם להבין שאם אתם באמת רוצים ליהנות במהלך הטיול שלכם ברוסיה, אז טיול מאורגן ברוסיה ...