דף הבית / רכב / יונדאי i20 – הקוריאנית שמובילה בכביש
i20

יונדאי i20 – הקוריאנית שמובילה בכביש

מי שנוהג בכבישי ישראל לא יכול שלא לשים לב, שבשנים האחרונות המכוניות הקוריאניות הפכו לפופולאריות מאוד, דבר שבא לידי ביטוי גם בטבלאות המכירה. לצד מכוניות יפאניות כמו טיוטה ומאזדה, אנחנו יכולים למצוא מכוניות קוריאניות שונות בראש טבלאות המכירות של כלי רכב. אחת החברות הקוריאניות המובילות היא יונדאי, כשהסדרה I, מובילה את דגמי הרכב המצליחים שלה.

בתוך סדרה זו, יונדאי I20 נחשבת לאחד מהדגמים הטובים והמובילים ביותר. מדובר על רכב מיני, עם מנוע 1.2 עד 1.6, תיבת הילוכים אוטומטית וידנית, מדובר בכלי רכב יציב ונוח מאוד אשר מאפשר להסיע 3 מבוגרים מאחור בצורה נוחה ובטוחה. יונדאי I20 כוללת גם את הכלים הטכנולוגיים הנדרשים היום בכלי רכב, החל מכיוונון מראות אוטומטי, נעילה מרכזית, תאורה שנכבית עם כיבוי המנוע, מערכת סטריאו, חיבור לפלאפון ועוד.

יונדאי I20' נחשבת לרכב מאוד אמין וחזק, הוא מסוגל להאיץ ל-100 קמ"ש ב-10 שניות, וצריכת הדלק שלה היא סביב 12 ק"מ לליטר, שזה הרבה מתחת לממוצע שנדרש בכבישים עירוניים. מאחר ומדובר בכלי רכב מיני עם מנוע יחסית קטן, הרי שמדובר בכלי רכב אידיאלי עבור מי שמבקש לחסוך בהוצאות. מה עוד, שאמינות הרכב היא כזו שאין צורך לבצע תיקונים לעיתים קרובות במנוע או בחלקים אחרים של הרכב.

יונדאי I20, למי היא יכולה להתאים?

בגדול רכב זה יכול להתאים לקבוצות שונות באוכלוסייה. בראש ובראשונה צעירים שמעוניינים לרכוש רכב ראשון. רכב זה הוא אידיאלי לרווקים או לזוגות וכן להורים לילדים. מדובר ברכב קומפקטי, נוח, אמין וזול. לפני שעוברים אל ג'יפים או מיני ג'יפים, כשהמשפחה מתרחבת, זה זמן טוב ליהנות מרכב זה.

כמו כן, הרכב יכול להתאים לכל מי שרוצה לחסוך בעלויות. כמו שציינו, צריכת הדלק ברכב היא מאוד נמוכה וזולה, כמות התיקונים והטיפולים שהרכב מחייב היא נמוכה באופן יחסי, ומדובר בכלי רכב שנחשב מתאים לכלל החברה, כלומר זה לא רק רכב יוקרה. לכן ניתן לרכוש אותו במחירים סטנדרטיים.

קבוצה נוספת שיכולה ליהנות מהרכב הם בעלי משפחות שיש להם רכב נוסף. אם במשפחה יש כבר רכב אחד שמתאים להסעות ילדים ולטיולים, אז יונדאי I20 יכול להיות פתרון כרכב נוסף, בוודאי עבור מי שזקוק לרכב עבור נסיעות עירוניות. מלבד העובדה שהוא צורך מעט דלק והוא נוח לנהיגה, המבנה שלו קטן ונוח בשביל להיכנס לחניות בצורה נוחה ופשוטה.

ניתן למצוא יונדאי I20, במגוון חברות ליסינג אשר מציעות רכב זה במחיר השוק וכן ניתן לרכוש את הרכב דרך היבואנים ודרך מגרשים למכירה והשכרת רכב. מן הסתם, ניתן לרכוש רכב זה גם מגורמים פרטיים שמציעים אותו למכירה על פי הערך שלו כפי שנקבע במחירון הרכב. תהיו בטוחים, אם תחליטו לקנות אותו אתם תיהנו ממנו שנים רבות.

 

אודות מנהל

בדוק גם

שיפורים לרכבי יוקרה

שיפורים לרכבי יוקרה

יש בארץ הרבה מאוד רכבי יוקרה ולכן התחום של שיפורים לרכבי יוקרה מעניין את בעלי ...