דף הבית / אירועים / ימי כיף לקבוצות: רעיונות מקוריים שהעובדים שלכם יאהבו
ימי כיף לקבוצות

ימי כיף לקבוצות: רעיונות מקוריים שהעובדים שלכם יאהבו

עשיתם כבר הכול כשתכננתם ימי גיבוש לעובדים שלכם, וקיבלתם מהם משובים שהפעילויות היו טובות, סבירות או מיותרות. הצוות שלכם אהב ימי גיבוש טובים, והסכים לשכוח את הימים הסבירים או המיותרים.

עכשיו אתם מתבקשים למצוא רעיונות מקוריים ליום הגיבוש הבא, ומחפשים לעשות משהו אחר. אתם רוצים לקבל משובים שהם יותר טוב מסתם טוב, בסדר או מיותר. אתם רוצים פעילות של בניית צוותים שתגרום לצוות שלכם לתפקד טוב יותר ולהתחבר ביניהם ברמה האישית. זאת אינה משימה בלתי אפשרית.

כל מה שאתם צריכים זה רק למצוא את הפעילות הנכונה, וזה אומר שהגיע הזמן למצוא חברה שמתמחה בתכנון ימי כיף לקבוצות.

רעיונות יוצאי דופן של ימי כיף לקבוצות

הנה כמה רעיונות יוצאי דופן של ימי כיף לקבוצות, שיפגישו את הצוות שלכם בפעילויות מהנות, אינטראקטיביות ופרודוקטיביות.

טעימות אוכל עיוורות

טעימות אוכל בכיסוי עיניים מתרגלות אמון ובהחל נחשבות לאחד הרעיונות יוצאי הדופן בתכנון ימי כיף, בלי הגזמה. בתרגיל זה, הצוותים חובשים כיסוי עיניים בזמן שחברי הצוות שלהם מאכילים או משקים אותם. משם, האדם עם העיניים המכוסות צריך לנחש מה הוא אוכל או שותה.

פעילות זו דורשת מהאדם עם העיניים המכוסות לסמוך על חברי הצוות שלו וללמוד להרפות מעט, תוך כדי שהוא חושב על הטעמים. התרגיל הזה יכול גם להיות מצחיק ביותר עם לצוות שלכם יש חוש הומור טוב. יחד עם זאת, הקפידו לבדוק אם יש למשתתפים אלרגיות למזון לפני שתתחילו, אחרת המצב עלול להסתבך במהירות.

משחקי לוח

זוכרים שהייתם ילדים ושיחקתם עם בני משפחה וחברים במשחקי הלוח האהובים עליכם? זוכרים את הצחוקים וההנאה? אז אם במקום העבודה שלכם יש שילוב של גילאים, רמות ניידות, כושר ותחומי עניין, יתכן שתתקשו למצוא פעילות גופנית שכולם יכולים ליהנות ממנה ולהשתתף בה באותה מידה, אבל כולם יכולים להסכים על השמחה הילדותי של משחק לוח נהדר.

אתם יכולים להתחיל מספר תחנות, או לשחק משחק אחד ולהמשיך עם המנצח לסיבוב הבא. המפתח הוא לבחור משחק שאינו קצר מדי או ארוך מדי, ופונה לסגנונות משחק מרובים. עור קבוצה, משחקים שמעודדים שחקנים לצחוק ולהשתחרר ביחד, הם האפשרות הטובה ביותר לפעילות של ימי כיף לקבוצות.

מונופול לא יעבוד אם יש לכם צוות גדול, אבל יש המון משחקי לוח מהנים למבוגרים. אתם יכולים גם להשתמש במשחקי לוח שיתופיים שמאלצים שחקנים לעבוד יחד על מנת לנצח את המשחק.

שיעור יוגה משותף

שיעור יוגה נחשב לעתים קרובות לאימון, אבל הוא לא חייב להיות מוגדר כך. יש מספר סגנונות משקמים המתמקדים יותר במיינדפולנס מאשר בכושר, בעוד שסגנונות אחרים מדגישים את האפשרות לשחרר וללמוד לא לקחת את עצמכם בצורה כה רצינית.

מדריך היוגה הנכון יכול אפילו לשלב תנוחות יוגה שדורשות תמיכה בשותפים, וללמד את חברי הצוות לסמוך זה על זה. בנוסף, כולם בצוות שלכם יעריכו את הסיכוי להיפטר ממתח ולנצל את היתרונות הרבים של היוגה.

 

אודות מנהל

בדוק גם

עיצוב ביתנים לתערוכות

עיצוב ביתנים לתערוכות

תערוכות אשר מתקיימות בארץ ובעולם מיועדות לחשוף אותך ואת העסק שלך מול לקוחות פוטנציאליים ועסקים ...