דף הבית / שירותים לעסקים / כסא בטיחות לרכב – הבחירה הכי חשובה לתינוק שלכם
כיסא בטיחות לרכב

כסא בטיחות לרכב – הבחירה הכי חשובה לתינוק שלכם

רגע אחד לפני שהמשפחה שלכם מתרחבת, וכל ההמולה השמחה של המשפחה שלכם הופכת את שגרת החיים לגמרי, אתם רוצים לעצור ולבחון את כל הצרכים שלכם על מנת לאפשר לילד הקטן שלכם להיות בסיסה הכי בטוחה ובטיחותית שיש. על אחת כמה וכמה אם אתם מחזיקים בכלי רכב פרטי והוא עתיד להסיע את הילד ממקום למקום בחודשים הראשונים. במצב כזה, הרכישה של כסא בטיחות לרכב היא החלטה שיכולה לשמור על התינוק שלכם (אין צורך לציין כי מדובר עם בחוק המחייב אתכם להתקין כסא כזה ברכב). ובדיוק מסיבה זו חשוב להשקיע משאבים בתהליך הבחירה של מוצרי בטיחות שונים לילד שלכם.

איך לבחור כסא בטיחות לרכב, בצורה הכי נכונה?

אם אתם רוצים להחליט איזה כסא בטיחות לרכב הוא המתאים ביותר לילד שלכם, חשוב לתת את הדעת על:

  1. גילו של הילד – כמובן שלגילאי לידה ישנם כסאות ייעודיים, חזקים, אמינים ובטוחים, שאיתם אתם יכולים לעשות את הצעדים הראשונים בתור הורים צעירים. אבל אם אתם רוצים לבחור כסא לילד קצת יותר גדול, חשוב להבין אילו כסאות מתאימים לו.
  2. התקנת הכסא – על מנת להימנע ממצב שבו התינוק שלכם נפגע או נמצא בסכנת חיים, מומלץ לבחור בכסא שברור לכם איך אפשר להתקין אותו ברכב ומה הם התנאים ליצירת סביבה בטוחה.
  3. עלויות – כמובן שאין לכם משאבים בלתי מוגבלים לרכישת הכסא שלכם, ועל כן מומלץ להבין מה הם טווחי המחירים האידיאליים לרכישת כסא בטיחות לרכב.

המקצוענים שיעזרו לכם למוצא מוצר מושלם

אם המטרה שלכם היא לאפשר לילד לשבת באוטו בבטחה, אין שום סיכוי שאתם יכולים לוותר על רכישה של כסאות הכי טובים שקיימים בשוק. ועל כן, הפנייה לעזרת חנות מוצרי תינוקות היא אולי ההחלטה הכי חושבה שאתם רוצים לקחת. צוות החנות מכיר את כל המותגים הפועלים כיום בשוק ויכול לעזור לכם לבחור מוצר, בהתאם לצרכים האישיים שלכם ובהתאם לכל דרישות החוק, בכל מה שנוגע לנסיעה עם ילדים בכלי רכב פרטי.

אודות מנהל

בדוק גם

שילוט פנים

שילוט פנים – מרגישים נוח במרחב

המרחב בו אנו שוהים והדרך בה הוא מעוצב משפיע באופן ישיר על החוויה הפנימית שלנו, ...