דף הבית / טכנולוגיה / לייקים באינסטגרם – מה לעשות ומה לא לעשות כדי לקבל לייקים
לייקים באינסטגרם

לייקים באינסטגרם – מה לעשות ומה לא לעשות כדי לקבל לייקים

 לאחר הצילום וההשקעה, כולנו גם רוצים לקבל לייקים באינסטגרם ועוקבים באינסטגרם שיראו לנו כי המאמץ היה שווה וכי אנו אהודים ופופולאריים. אז על מנת לקבל לייקים ועוקבים ישנן פעולות שצריך לעשות ופעולות שכדאי להימנע מהן.

מה כן לעשות?

התחילו לעקוב

לאחר שפתחתם את חשבון האינסטגרם שלכם והעלאתם תמונת פרופיל יפה, מושכת ונהדרת, חשוב להתחיל לעקוב אחרי אנשים באינסטגרם על מנת שאלה יעקבו אחריכם. חפשו באינסטגרם חברים, אנשים מעניינים, סלבים ודמויות מוכרות. בצורה זאת תוכלו ליהנות מפרסומות באינסטגרם שמדברות אליכם, מעוקבים שיתחילו לעקוב אחריכם בתגובה, ומעולם מלא תוכן.

פרגנו בלייקים לאינסטגרם

לייקים שתתנו באינסטגרם למשתמשים אחרים יולידו לייקים משלכם. לכן חשוב לעקוב אחרי החברים שלכם באינסטגרם, ולתת לייקים לאינסטגרם בנדיבות.

תגובות

באינסטגרם חשוב להגיב על תמונות. הגיבו תגובות טובות ומפרגנות, ברגע שתתנו יחס, בין אם מדובר באנשים, בחפצים מצולמים, נופים, עסקים או מוצרים – תוכלו גם אתם לקבל יחס ותגובות באינסטגרם.

קניית לייקים באינסטגרם

חברות רבות כיום מספקות לייקים באינסטגרם, שיכולים בקלות להעלות את הפופולאריות שלכם. הדבר יגדיל את העוקבים שלכם, יהפוך את המוצרים שלכם או את השירות שלכם לנחשק יותר וישים אתכם על מפת האינסטגרם.

תיוגים באינסטגרם

תיוגים באינסטגרם היא דרך מעולה להעלאת הפופולאריות שלכם, התיוגים שתקבלו על ידי חברים יסייעו לכם להיחשף יותר אל הקהל הרחב, ומכאן לקבל יותר ויותר לייקים לאינסטגרם ועוקבים לאינסטגרם.

אז מה לא עושים?

אל תחסמו את החשבון שלכם. כדי לקבל לייקים באינסטגרם ותגיות באינסטגרם, כמו גם עוקבים באינסטגרם, חשוב להיות פתוחים לקהל הרחב. אינסטגרם בשונה מהרשתות החברתיות הוא מקום פתוח לקהל הרחב והוא משמש פתח לחיים שלכם. ולכן חשוב לשתף את הסביבה וכמה שיותר. ולכן אל תגדירו את האינסטגרם שלכם כפרטי.

את תקנו לייקים לאינסטגרם שאינם מקוריים

נכון שניתן להשיג לייקים לאינסטגרם על ידי קניית לייקים, אך חשוב למצוא חברות המפסקות לייקים מישראל, ולייקים של משתמשים אמיתיים שיכולים גם לתייג אתכם באינסטגרם ולסייע לכם בקידום באינסטגרם.

אל תבזבזו זמן

צילמתם תמונה, עיצבתם אותה, השקעתם? עכשיו דאגו כי התיוג באיסטגרם והעלאת התמונה יהיו בזמן הנכון. ערכו מחקר כדי להבין מתי הן השעות הטובות ביותר לפרסום, בדקו מי העוקבים הכי טובים שלכם, ואיזה משפטים הם הנכונים ביותר להצמיד לתיוג באינסטגרם ותמונה.

בהצלחה!

אודות מנהל

בדוק גם

בינה עסקית

בינה עסקית – למה אתם צריכים את זה?

החל משנות התשעים, התפתח ביתר שאת המונח “בינה עסקית”. עוד קודם לכן, היו תוכנות אשר ...