דף הבית / פיננסי / מה הינן המעלות שעשויות להיות אצל יועץ משכנתאות?
יועץ משכנתאות

מה הינן המעלות שעשויות להיות אצל יועץ משכנתאות?

באם הנכם רוצים ליטול משכנתא כעת, בטח תהיו מעוניינים להבין במידה ובאפשרותכם ליטול משכנתא לבדכם, דרך הבנק שלכם, או שעדיף לכם להסתייע בשירות של איש מקצוע, בדמות של יועץ משכנתאות מקצועי. ליקטנו עבורכם במאמר זה את המעלות של יועץ משכנתא, על מנת להקל על ההתלבטות שלכם.

המעלות של יועץ משכנתאות –

  1. בחירה ביועץ משכנתאות מעצימה את יכולת המשא ומתן – באופן טבעי הנכם עוסקים בשאלה גורפת – מדוע לשכור את שירותי יועץ משכנתאות בה בעת שהבנק מעניק לכם את השירות בלי כל דרישת תשלום. ההיסוס שלכם נהיר לנו – כאשר מדברים הודות רכישת דירה חדשה, פועל יוצא ממנה – הוצאה רבה של עלויות כאשר בדרך כלל אינכם מעוניינים לשאת בהוצאות מיותרות, אשר אינן מחויבות המציאות, בפרט כאשר עסקינן בהוצאה של מספר אלפי ₪, בגין השירות של יועץ למשכנתאות. מאידך, משמעותי כי תבינו שהנכם באים לבנק שלכם מלווים ביועץ מקצועי, אשר הנו לחלוטין בעדכם. הווה אומר, כי תוענק לכם משכנתא בתמהיל הכי מיטבי עבורכם, כי אף יכולת המשא ומתן שלכם תעלה באופן ניכר – כל הפחתה של עשירית אחוז מן הריבית בכל מסלול – משמעותה חיסכון של הרבה כסף ובסיכומו של דבר, באמצעות היועץ תחסכו עשרות אלפי ₪ למשך עת תשלום המשכנתא שלכם.
  2. קיומה של אובייקטיביות שלמה – אנשי המקצוע אשר מועסקים בבנק הינם, בלי כל עוררין על כך, מקצועיים משכמם ומעלה. הינם עשויים לסייע בידכם את החישוב של סך ההחזר החודשי בכל מסלול ואף לאמוד על כמה ניצבת ריבית הפריים בעוד כמה שנים, אך מוענק להם שכר מהבנק, מה שאומר – שהנאמנות שלהם בראש ובראשונה כלפי מי שמכלכל אותם ולא כלפיכם. כמו לדוגמה – במידה ולבנק שאליו הנכם ניגשים קיים אינטרס למכור כמה שיותר משכנתאות עם ריבית שאינה צמודה, כי אם עם ריבית קבועה, יש לשער כי היועץ של הבנק ימליץ בפניכם הודות משכנתא קל"צ בתמהיל שלכם. יועץ משכנתאות, אשר תשכרו את שירותיו, מקבל מכם שכר ובשל כך רק אינטרס עליון עומד בפניו – להעניק עבורכם את השירות הכי מיטבי, הווה אומר – שתשיגו את המשכנתא שהכי מתאימה עבורכם, באופן כזה שתהיו שבעי רצון וכפועל יוצא – תמליצו עליו אף לקרובי משפחה ולחברים טובים שלכם.
  3. חיסכון בעת רבה – נתון נוסף שמשמעותי להביו כאשר דנים בשתי האופציות – בין לקיחת יועץ משכנתא פרטי לבין זה של הבנק – הינו העת. כאשר קונים מוצר בעלות גבוהה, כמו למשל – לקיחת משכנתא, משמעותי לערוך מבעוד מועד סקר שוק – ביחד עם יועץ משכנתאות מקצועי באפשרותכם לבצע את זה אף ללא השתרכות בין כל מיני בנקים ולהיות עמוסים בטפסים ובנבכי הבירוקרטיה.

 

אודות מנהל

בדוק גם

הנהלת חשבונות UCAN2

הנהלת חשבונות – טיפים ועצות למתחילים

לא חשוב מה הוא טיבו של העסק שלכם, בכל מקרה אתם תזדקקו להנהלת חשבונות כדי ...