דף הבית / לימודים / מה לומדים כשעושים קורס סקיפרים
מה לומדים כשעושים קורס סקיפרים

מה לומדים כשעושים קורס סקיפרים

קורס סקיפרים זו כותרת, אבל התוכן מרתק מהכותרת, וכמה שהכותרת רומנטית, בסופו של דבר מי שנרשם לקורס יצטרך לאסוף את עצמו, להתיישב, וללמוד. הידע מרתק ונרחב, והמתנה המתוקה של סיום הקורס בהחלט שווה כל רגע. להפוך לסקיפר עם רישיון זה שינוי משמעותי אצל רבים, ואם זה בוער לכם בעצמות, או פועם לכם בין חדרי הלב, אתם חייבים לעצמכם את ההגשמה הזו, ויפה שעה אחת קודם.

קורס הסקיפרים מקנה לכם ידע טכני, ידע תיאורטי, ויכולות בשטח. כדי לקבל את התעודה אתם חייבים לדעת, מה שאומר שאתם מסיימים את הקורס עם ביטחון מלא וניסיון פרקטי של השטת סירה!

קורס סקיפרים כולל ידע מעשי ותאורטי

החיבור בין תיאוריה לפרקטיקה הוא לא דבר מובן מאליו. כל מי שלמד באוניברסיטה יודע זאת, והרבה מהתכנים בעולם ההשכלה הגבוהה הינם תכנים תאורטיים בלבד. שלא כמו בעולם ההשכלה הגבוהה, קורס סקיפרים כולל כמעט 100% ידע מעשי, כאשר חלק ממנו אתם פשוט מעדיפים שלעולם לא ליישם (הידע על מצבי חירום שונים למשל).

כחלק מתוכנית הלימודים המקיפה הסטודנט יקבל ידע חיוני בנושאים כגון:

  • מכונאות – מה עושים כשהמנוע נתקע, או כשהמשאבות לא עובדות והסירה מתחילה לאסוף מים?
  • קורס ניווט חופי – המכשירים לא עובדים, או לא רלוונטיים, ואנחנו צריכים לנווט את הסירה. איך עושים זאת?
  • קורס ימאות – יש חוקים, יש נהלים, יש פעולות סדורות שיש לדעת ולבצע, אז איך נדע מה לעשות בכל סיטואציה?

קורס סקיפרים – תנו לעצמכם מתנה לחיים

מעבר לידע המרתק, בין השורות של קורס סקיפרים, אנשים מוצאים את עצמם. לא פחות ולא יותר, המפגש עם הים תמיד מוציא מאיתנו משהו מיוחד, משהו עמוק יותר, ואם אתם מרגישים את הקריאה, אולי זה הזמן שלכם לגלות עוד רובד פנימי שלכם.

חלק מגלה את השקט הפנימי העמוק ואת היכולת פשוט להיות. אחרים מגלים את היכולות שלהם במצבי דחק, ואת האהבה שלהם להתנהל מול ים מאתגר. אחרים מגלים עוד צוהר לפנק את המשפחה והקרובים להם, ואחרים אפילו מוצאים מקצוע חדש ותשוקה חדשה ליום יום.

אודות מנהל

בדוק גם

להתרענן - לא רק בקייץ

להתרענן – לא רק בקיץ

קריירה שנמשכת כמה שנים לפחות מחייבת את העובד לחשוב מדי פעם על דרכים לרענן את ...