דף הבית / בריאות / מחפשים טיפול במיגרנה? רפלקסולוגיה ניסיתם?
רפלקסולוגיה

מחפשים טיפול במיגרנה? רפלקסולוגיה ניסיתם?

טיפול במיגרנה הינו טיפול שבשנים האחרונות הפך למבוקש מאוד. מיגרנה הפכה לבעיה שרבים סובלים ממנה, ורבים מחפשים טיפול איכותי וטבעי אשר יסייע להם בהקלה על כאבים ובמניעה של התפרצויות מיגרנה חוזרות בכל כמה ימים. אם גם אתם מחפשים טיפול במיגרנה, רפלקסולוגיה יכולה לעזור לכם מאוד, וכבר לאחר כמה טיפולים תוכלו להרגיש שיפור ניכר בהתפרצויות כאבי המיגרנה ובעצמת הכאבים, ומטיפול לטיפול המצב יהפוך להיות טוב יותר ויותר.

כיצד מבוצע טיפול במיגרנה בעזרת רפלקסולוגיה?

טיפול במיגרנה בעזרת רפלקסולוגיה למעשה מבוצע על ידי עיסוי בכפות הרגליים. הבסיס של הרפלקסולוגיה פשוט – על פי תורת הרפלקסולוגיה בכף הרגל ישנן נקודות שונות אשר כל אחת מהן משפיעה על איבר אחר בגוף, ולחיצות ועיסויים של אותן נקודות יכולים להשפיע על פעילותו של אותו איבר. לכן, כשמבצעים טיפול במיגרנה בעזרת רפלקסולוגיה למעשה מתמקדים בנקודות הקשורות אל הראש, ולעיתים גם בנקודות המתקשרות לגורמים רגשיים יותר אשר יכולים להוביל לכאבי מיגרנה כמו לחצים נפשיים, מתח וחרדות.

היתרונות של טיפול במיגרנה בעזרת רפלקסולוגיה

טיפול במיגרנה בעזרת רפלקסולוגיה יכול להעניק כמה יתרונות חשובים מאוד למטופלים כמו:

  • הפחתת כאבים – הטיפול הרפלקסולוגי יכול לסייע בצורה משמעותית בהפחתה של כאבי המיגרנה במהלך ההתקף. לרוב, אנשים אשר סובלים ממיגרנות יכולים לדווח על כאבים הנמשכים עד 3 ימים, ולכן טיפול רפלקסולוגי אשר מבוצע במהלך ימי ההתקף יכול לסייע בהפחתה של עוצמת הכאבים ומשך הזמן של ההתקף.
  • מניעת התקפים – מלבד הפחתה של הכאבים ושל משך זמן ההתקף, רפלקסולוגיה יכול לסייע במניעה של התקפי מיגרנה חוזרים. עבור אנשים אשר סובלים מהתקפי מיגרנות באופן תכוף וקבוע טיפול רפלקסולוגי למניעה של התקפים חוזרים יכול להיות יעיל מאוד, ולהגדיל את הטווח בין התקף להתקף, ואפילו למנוע אותם לגמרי, מה שישפיע לטובה על איכות החיים של המטופלים.

היתרונות הללו הינם יתרונות חשובים מאוד שכל מי שסובל ממיגרנות יבין כי הם שווים כל סכום שיצטרך להוציא על כך. כמובן, אם פונים לבצע טיפול במיגרנה בעזרת רפלקסולוגיה חשוב להבין ולדעת מראש כי טיפול אחד לא יספיק ויש לבצע סדרה של טיפולים בכדי לראות תוצאות.

גם אם אתם לא רוצים תוצאות והשפעה של הטיפול לאחר טיפול אחד אל תתייאשו ותפסיקו עם הטיפולים, המשיכו עם עוד כמה טיפולים ואט אט תוכלו לראות כיצד ההשפעה שלהם מתחילה לעבוד וכיצד אתם מרגישים הרבה יותר טובה.

אודות מנהל

בדוק גם

גשר בשיניים

גשר בשיניים – מתי נצטרך לעשות אותו

עד לפני שנים לא רבות, היה נהוג לחשוב שכל הרעיון של גשר לשיניים מיועד אך ...