דף הבית / קניות / מחפשים רעיונות למתנה שתתאים לכל אחד?
מחפשים רעיונות למתנה שתתאים לכל אחד?

מחפשים רעיונות למתנה שתתאים לכל אחד?

שוב מגיע יום ההולדת של חבר טוב? לבת הזוג יש יום הולדת? מחפשים מתנה להורים לכבוד יום הנישואין שלהם? אין ספק שיש ללא מעט אנשים שמקיפים אותנו אירועים משמחים ומרגשים, ואנו רוצים לחגוג איתם ולהעניק להם מתנה. אבל בכל פעם אנחנו מתלבטים מחדש – מה בעצם כדאי לקנות? לפעמים זה מרגיש כמו משימה בלתי אפשרית – לכל אדם יש את הרצונות שלו, האהבות שלו, ההעדפות שלו – ואם בחרנו מתנה למישהו אחד, זה לא אומר שהיא תתאים למישהו אחר. אנחנו באים לעזור לכם קצת, בכדי שתוכלו לבחור במתנות שיתאימו באמת לכל אחד – ואז גם אפשר להעניק אותן לאנשים ממסגרות שונות בחיים שלכם.

דוגמאות לכמה מתנות

יש דברים שכולם נהנים מהם מתפנקים מהם, וזה יכול להיות כיוון טוב מאד. קחו למשל את כל כריות העיסוי ומושבי העיסוי. קשה למצוא מישהו שלא ייהנה מעיסוי מפנק במיוחד לגוף שלו – ולכן זו מתנה שרבים יכולים ליהנות ממנה. אתם יכולים להשקיע בכל פעם סכום אחר ביחס לרמת הקירבה – יש מושבים זולים יחסית, אבל יש כריות מפנקות מאד ויקרות יותר, כך שבכל פעם זו הוצאה סבירה. כמו כן, זו מתנה מושלמת שניתן להתחלק בה עם אנשים נוספים בתשלום במידת הצורך.

עוד דוגמה למתנות מצוינות שמתאימות לכל אחד, אלו הם כרטיסי המתנה, או כמו שהם נקראים לרוב – גיפט קארד . היתרון בהענקת גיפט קארד לאדם מסוים, היא בכך שמדובר על סכום כסף נטען, אבל לטובת חנות מסוימת, או רשת של חנויות או מרכזים מסחריים. זה לא כמו לתת סתם כך כסף (פעולה שנראית שלא הושקעה בה מחשבה), אבל זה כן נותן למי שמקבל את המתנה פתח לבחור מה שהוא רוצה בפועל! אתם כמובן יכולים בכל פעם להעניק גיפט קארד מטעם חנות שונה או גורם אחר בהתאם לאופי של האדם, אבל הרעיון הבסיסי הוא זהה – אתם מטעינים את הכרטיס בסוכם מסוים, וכל מה שצריך לעשות האדם זה לגשת עם הכרטיס לנחות הרלוונטית ולבחור לעצמו את המתנה. הדבר חוסך לכם לא מעט זמן והתלבטויות, ונותן כמובן לאדם ליהנות כמה שיותר מהמתנה בלי שום חרטות.

עוד מתנה מיוחדת שאפשר להעניק באמת לכל אחד, זהו מטען בצורות שונות לטלפון הסלולרי. כולנו תלויים כיום בטלפונים הסלולריים שלנו, ולכן מטענים מיוחדים הם מתנה מקורית מאד. זה יכול להיות מטען שכולל גם מעמד לפתקים ועטים, מטען בצורה מקורית ויוצאת דופן, מטען שפועל על אנרגיה סולארית, ועוד – יש אינספור אפשרויות שיכולות להתאים לכל אחד!

ועכשיו הבחירה היא פשוטה מאד

כעת, אתם יודעים על כמה וכמה רעיונות אפשריים למתנות שיכולות באמת להתאים לכל אחד בסביבה שלכם. אז בפעם הבאה שצריך למצוא רעין למתנה לקולגה בעבודה, לבני הזוג שלכם, לחברים הקרובים או הרחוקים – אתם פשוט בוחרים באחת המתנות הללו.

אודות מנהל

בדוק גם

5 טיפים לקניית שמלות מיוחדות לילדות

כמו בלא מעט מקרים, גם העולם אופנת ילדים וילדות עובר שינויים מרחיקי לכת במהלך השנים ...