דף הבית / אירועים / מיתוג חתונה
מיתוג חתונה

מיתוג חתונה

חתונה היא אמנם לא פרסומת או מוצר מדף, אבל אין זה אומר שאי אפשר למתג אותה. זוגות רבים מבינים שכדי לסגנן את אירוע שנערך באולם אירועים או גן אירועים במרכז, חשוב לעשות מיתוג חתונה במספר דרכים. אין זה אומר שצריך להוציא עשרות אלפי שקלים על מיתוג, ממש לא, אפשר לעשות זאת בתקציב נוח שלא יגרום לכם לוותר על דברים אחרים במהלך תכנון החתונה. כך תמתגו את החתונה שלכם.

הכל מתחיל בהזמנות

זוגות רבים מוותרים על עיצוב הזמנות ייחודי ופשוט בוחרים שבלונה מוכנה. אין שום דבר רע בכך ואפילו אפשר להשיג מחיר מאוד נוח, אבל בדרך זו אתם מוותרים על יחוד. כאשר אין ייחוד, אין מיתוג. לכן חשוב לפנות לסטודיו לעיצוב שיעצב לכם הזמנות ייחודיות. המיתוג יכול לבוא לידי ביטוי באמצעים שונים. כמו למשל בחירת שילוב צבעים, שילוב צורות, איורים בעלי סגנון ייחודי ועוד. כדאי להשקיע זמן ביחד עם המעצבת על מנת להגיע לסגנון שמתאים לכם כזוג. למשל אם אתם אוהבים טבע –  אפשר למתג את החתונה בצבעי ירוק וכחול. אם אתם חובבי מדע בדיוני, אפשר לעצב את ההזמנה בסגנון סרטים כמו “מלחמת הכוכבים”.

חותמות למעטפות

רוצים לקחת את המיתוג דרך ההזמנות צעד אחד קדימה? לא, אין כל צורך לקנות מעטפות מעוצבות, עדיף להשתמש במעטפות שאתם מקבלים מהאולם. מה שכן אפשר לעשות הוא להזמין חותמות מעוצבות איתם אפשר להשתמש על המעטפות.

אלמנטים של עיצוב בתוך גן האירועים

שרשרת דגלונים, אריזות לקינוחים ועיצוב מגנטים – כל אלה תורמים להפצת המיתוג בתוך גן האירועים בו נערכת החתונה. זה מוסיף צבע לאולם. המגנטים יכניסו לזיכרונם של האורחים את האירוע בצורה הטובה ביותר. איך יודעים שהמיתוג מצליח? הוא נשאר בזיכרון ומשפיע על הרגש.

מיתוג חתונה דרך הלבוש

בעזרת לבוש אפשר למתג בצורה עדינה אבל גם כזאת שלא ניתן לפספס אותה. למשל: בחרתם בשילוב צבעים מסוים למיתוג האירוע? תנו לכך ביטוי בעניבה של החתן, ובזר הפרחים של החתונה. אפשר להרחיב את המיתוג גם לשזירת הפרחים שעל החופה ועל השולחנות.

מתנות

מלבד מגנטים, אפשר למתג את החתונה גם בעזרת מתונות. למשל בובות קטנות, צ’ייסרים עם הטבעה של חותמת האירוע ועוד. האורחים ימצאו מקום לשמור את המתנות האלה במקומות שונים בדירות שלהם כמו למשל מדף במטבח או בחדר העבודה. כדאי להשקיע זמן בחיפוש אחר מתנות לחתונה שמצד אחד יהיו יעילות לאורחים ומצד שני לא ייאלצו אתכם להוציא סכומים גדולים.

באדיבות: אתר מאורסים

אודות מנהל

בדוק גם

אוהל לאירועים

כל הסיבות להשיג אוהל לאירועים שלכם

האירוע הגדול שלכם כבר הולך ומתקרב והלחץ הולך וגובר; איך תדאגו שהכל יהיה מתוקתק ומאורגן, ...