דף הבית / שירותים לעסקים / מכונות קפה ביתיות לקפה בכל רגע נתון
מכונות קפה ביתיות לקפה בכל רגע נתון

מכונות קפה ביתיות לקפה בכל רגע נתון

כל מי שכבר התמכר לשתיית קפה דבר ראשון בבוקר או לאחר הפסקת הצהריים על מנת להזרים קצת קפאין לגוף עייף יודע עד כמה מדובר בטקס שקשה בלעדיו, ולכן נמצא כי חובבי קפה רבים מעדיפים כי תהיה להם בבית אחת מאותן מכונות קפה מקצועיות שמאפשרות הכנה של קפה איכותי בנוחות של הבית, ובמחירים יותר נמוכים מאשר בבית קפה.

ובכל הנוגע לקפה, עוד לפני שמבצעים את הלגימה הראשונה, שני חושים אחרים ישתלטו לנו על חוויית הטעם והם חוש הראייה וחוש הריח. שני אלה משפיעים במידה רבה על חוויית הקפה שלנו ולכן חשוב כי הקפה יהיה בעל מראה שמענג את העיניים והאף, עוד טרם הלגימה ממנו.

קפה אחד – טקס אוניברסאלי

יש אומות שלמות בהן ישנה העדפה לשתות בירה לאחר סיום יום העבודה, מדינות בהן שתייה של וויסקי הינה תרבות לאומית ומדינות בהן שתייה של קפה חזק ולוהט הינה העדפה בולטת עבור תחילת כל יום ובמהלכו גם כן. תרבות שתיית הקפה החלה לטייל בכל רחבי העולם וכל אדם אשר טעם את טעמו המר של הקפאין התמכר אליו. אם עבור התעוררות לאחר לילה של בילויים או פשוט כי אנחנו קמים מוקדם לקראת יום עבודה ארך ומעייף, הקפה הינו הממריץ הלאומי במדינות בכל רחבי העולם ורכישה של מכונות קפה לשימוש ביתי הפכה לדבר שבשגרה כמעט בכל בית.

איך להכין קפה בצבעים בעזרת מכונות קפה ביתיות

רוצים להכין לעצמכם קפה בשלושה צבעים, אבל לא ממש הבנתם איך מבצעים זאת עם מכונת הקפה החדשה שרכשתם? למעשה זה די פשוט וכולל שני שלבים קצרצרים.

במכונה שמקציפה אל החלב שפכו את כמות החלב שאתם אוהבים שתהיה בכוס הקפה שלכם(יש מכונות קפה שבהן זהו חלק אינטגראלי מהמכונה, ומכונות קפה שמצריכות רכישה בנפרד של מקציף), בד בבד הכינו במכשיר להכנת הקפה את תערובת הקפה האהובה עליכם במיוחד. לאחר שהחלב רותח שפכו אותו לכוס קפה גבוהה ושקופה שדרכה יהיה ניתן לראות את השכבות היפות שאתם יוצרים. הקפידו לשפוך קודם את החלב ורק לאחר מכן בתנועה עדינה שפכו אט אט את תערובת הקפה על החלב המוקצף. המראה שיתקבל הינו שכבת חלב תחתונה, באמצע שכבת קפה ולמעלה כל קצף החלב הטעים. תיהנו!

אודות מנהל

בדוק גם

פנל מבודד

פנל מבודד

פנל מבודד הוא גוף העשוי משתי שכבות של פח או אלומיניום וביניהן חומר מבודד. הפנל ...