דף הבית / טכנולוגיה / מפת הטסת רחפנים – מהלימודים ועד למקצוע
מפת הטסת רחפנים

מפת הטסת רחפנים – מהלימודים ועד למקצוע

יש לימודים שאורכים שנים ארוכות, מתישים אותנו, מרוששים אותנו, ומשאירים אותנו עם הרבה סימני שאלה. אי אפשר להגיד את הדברים האלו על קורס הטסת רחפנים, קורס מקצועי וממוקד שנותן תנו כלים פרקטיים הניתנים ליישום מיידי בפתיחת עסק בתחום. מפת הטסת רחפנים מובילה אתכם לפעילות בטוחה וחוקית במקצוע החדש שתרכשו, אז כדאי לקחת אותה ברצינות.

לפני שניגש לעניין המפה, נבין את המסלול או המפה שאתם צריכים להכיר בכדי בכלל לעבוד בתחום מרתק זה, תחום שנמצא בצמיחה והתפתחות, ומחזיק פוטנציאל אדיר למי שרוצה ללמוד אותו, ולהתחיל להתפרנס ממנו ביושרה ובכבוד.

המפה לעבר רישיון הרחפן

להטיס כלי תעופה באוויר זה לא עניין של מה בכך. מדובר בכלי שיכול ליצור נזק, לפעמים הרבה נזק, והתנהלות לא נכונה עם כלי שכזה יכולה לעלות לכם ביוקר, ולא רק לכם. מסיבה זו תחום הטסת הרחפנים בישראל עבר הסדרה ברורה ומקיפה, וכיום תוכלו למצוא רשימה ברורה של תנאים המחייבים את המטיסים לפי חוק.

ההתחלה היא תמיד בקורס, ולא "סתם" קורס, אלא קורס המועבר על ידי איש מקצוע מוסמך, הרשום ככזה ומחזיק ברישיון שכזה. רישיון זה הוא בעצם רישיון להסמיך אחרים בהטסת רחפנים, רישיון מדריך. כל אדם המחזיק את רישיון המדריך יכול להעביר אתכם קורס מלא, ולהביא אתכם מנקודת הפתיחה של הרצון להיכנס לתחום, ועד לפתחו של עולם חדש ומופלא לקריירה מרתקת.

מה חשוב לדעת?

מפת הטסת רחפנים היא בסיס וחלק מהלמידה שתקבלו במהלך קורס שיכשיר אתכם כמטיסי רחפן לפי חוק. המפה הזו יכולה להשתנות, ואף משתנה מעת לעת, והיא כוללת בעצם מרחבים בטוחים בהם אתם יכולים להטיס את הרחפן שלכם לפי חוק.

המרחבים הבטוחים הללו מאפשרים לכם לדעת בוודאות כי אתם לא מתקרבים לשדה תעופה למשל, שם אסורה הטסת רחפן בתכלית האיסור, עד לרדיוס של 2 ק"מ, כמו גם שאתם רחוקים דיו משכונות מגורים ואירועים גדולים, ובעצם נמנעים מלסכן את חייהם של אחרים, כמו גם את חייכם עצמכם, תוך שאתם פועלים בצורה אחראית ולפי חוק.

אודות מנהל

בדוק גם

האינטרנט של הדברים

האינטרנט של הדברים – על מה בדיוק מדובר?

המונח "האינטרנט של הדברים" הפך להיות שגור במחוזותינו. למה הכוונה? כיצד ניתן לשלב אינטרנט עם ...

תפריט נגישות