דף הבית / בית וגן / מרזבי אבץ לבית לחורף יבש גם בחוץ
מרזבי אבץ לבית לחורף יבש גם בחוץ

מרזבי אבץ לבית לחורף יבש גם בחוץ

המרזב זהו המתקן שתפקידו לנקז את מי הגשמים מגג הבית, וגם לדאוג לכך שהמים יזרמו אל מעבר לשטח הבית, ולא יחלחלו ויחדרו אל תוך הקירות. חשוב מאוד לבחור במרזב איכותי ועמיד שיספק שקט למשך שנים רבות וארוכות. מרזבי אבץ לבית מספקים כיום מענה הולם וראוי, ויש לכך מספר סיבות.

הסיבות העיקריות לבחירת מרזב אבץ לביתכם

  • עמידות – אבץ היא אומנם מתכת עדינה, אך כאשר היא מיוצרת בצורה הנכונה כשהיא חלק מסגסוגת מיוחדת המיועדת לייצור מרזבים, היא יכולה להחזיק מעמד במשך שנים רבות ולעמוד איתנה גם כאשר יש מזגי אוויר קיצוניים. למרזב האבץ בבית יש עמידות מוחלטת למים, כך שהוא איננו מחליד או נרקב, וניתן לראות זאת היטב בבתים ישנים בהם מרזב האבץ עומד עד היום. בחירת מרזב אבץ מאפשר להיות בטוחים שהמרזב עמיד מאוד ועושה את עבודתו נאמנה.
  • גמישות – האבץ נחשב לחומר גמיש ולמתכת גמישה מאוד, ותכונה זו של האבץ מאפשרת לייצר מרזבי אבץ בהתאמה מוחלטת למבנה עצמו להעדפת הרוכש. התוצאה היא שניתן לקבל מרזבי אבץ לבית בעיצובים מעניינים המוספים הרבה מאוד למראה הכללי של הבית והמבנה כולו, וגם כאשר יש מצבים מורכבים ניתן לעבד את חומר האבץ כדי שיתאים בצורה מושלמת למבנה.
  • צבעי החומר – מרזבי אבץ מגיעים בשלושה צבעים: אפור, שחור ואבץ טבעי, כך שהמרזב יכול להתאים לכל גווני הקירות. ההתאמה של גוון המרזב לצבע הקיר מאפשרת לשמור על אסתטיקה ברמה גבוהה וליהנות ממבנה מטופח בעל חזית יפה.

ללא ספק, מרזב אבץ הוא מרזב חזק ועמיד, וכאשר הוא מיוצר על ידי חברה המקפידה על כל התקנים המחמירים ומורכב על המבנה בצורה תקינה ונכונה, מרזב האבץ יהיה בביתכם למשך שנים ארוכות. כדי שכך יהיה, חשוב מאוד לרכוש את מרזב האבץ רק מחברה המייצרת אותם לפי כל הדרישות והתקנים, ויש לוודא כי ההתקנה שמתבצעת היא רק על גבי תשתית שמתאימה, כך שהתשתית תאפשר למרזב להתמודד גם עם זרימת מים חזקה במיוחד.

בבנייה או בשיפוץ של בית, בחירת מרזב יכולה להיראות כדבר שולי ולא כל כך חשוב, אך אם בוחרים במרזב שהוא לא איכותי ועמיד, כשעונת הגשמים מגיעה נוכחים לדעת כמה המרזב הוא חשוב ועקרוני. בחירה במרזב אבץ והתקנה מקצועית של המרזב תאפשר להיות בטוחים ורגועים כי המים לא יחדרו מהגג אל תוך הבית במשך שנים רבות.

אודות מנהל

בדוק גם

דק לגינה - עשה זאת בעצמך

דק לגינה – עשה זאת בעצמך

דקים סינטטיים ידועים כדקים נוחים להרכבה עצמית, אם יש לכם ידיים טובות תוכלו לבצע זאת ...