דף הבית / אירועים / מרכז האמנויות נא לגעת
מרכז האמנויות נא לגעת

מרכז האמנויות נא לגעת

מרכז האמנויות נא לגעת הוא תיאטרון פורץ דרך וחדשני. זהו מרכז אומנותי תרבותי הפועל ללא מטרת רווח, והוא היחיד מסוגו בעולם, כן עד כדי כך ייחודי. מרכז זה מהווה מקום מפגש לקהילות העיוורים והחרשים עם קהילת האנשים הרואים והשומעים. הדיאלוג המתנהל במרכז במהלך מפגשים אלו, מתקיים ברוח של שוויון בין בני אדם בנוגע לזכויות וחובות, ומקדם את האג'נדה כי לכל אדם קיימת הזכות לעמוד על זכויותיו, שאיפותיו וצרכיו הפיזיים והרוחניים. בין הפעילויות במרכז ניתן למצוא: תיאטרון, מסעדה, סדנאות בנושאים שונים ומתחם אירועים.

אודות הפעילות האומנותית הייחודית במרכז נא לגעת

תיאטרון נא לגעת – תיאטרון זה הוקם בשנת 2002 במטרה לתת ביטוי ולשלב בחברה את קהילת החרשים והעיוורים ולהעניק להם ביטוי שווה. הופעות התיאטרון מספקות חוויות מרחיבות אופקים ומקרבת קהלים שונים באוכלוסייה דרך האומנות . צוות שחקני התיאטרון הם בעלי חרשות או עיוורון, חלקם באופן מוחלט ולחלקם שרידים של ראייה ושמיעה. במהלך ההצגה מלווים את השחקנים מתרגמים לשפת הסימנים. הפעילות הייחודית של התיאטרון ללא ספק מעוררת השראה ופורצת גבולות מגדריים באופן המעורר התפעלות. ההצגות מאפשרות מפגש בין קהל רואה ושומע ובין קהל החרשים והעיוורים, בו הם יכולים להיכנס זה אל עולמו של זה ולחוות חוויה משותפת ללא גבולות אשר נבנו בחיי היומיום שלנו עקב חוסר מודעות. מרכז האמנויות נא לגעת מציג מספר הצגות מצליחות וייחודיות אשר זוכות לשבחים רבים בארץ ובעולם. להזמנת כרטיסים להופעות ניתן לפנות אל משרדי מכירת כרטיסים או דרך אתר המרכז.

מקום מיוחד במיקום מיוחד

מרכז האמנויות נא לגעת ממוקם בנמל יפו הקסום במבנה אותנטי ומרשים, כמו המרכז גם נמל יפו מהווה מקום מפגש בין תרבויות מגדרים ודתות ואין ספק שזהו המיקום המושלם למקום כל כך מיוחד. קיים שפע של חנייה בחניון הנמל. היכנסו לאתר הבית של מרכז נא לגעת לקבלת מידע נוסף אודות הפעילות המתקיימת בו ואודות צוות השחקנים האדירים שלו. להזמנת כרטיסים להופעות מומלץ לפנות כמה שיותר מוקדם, היות והכרטיסים נחטפים בקצב מסחרר.

אודות מנהל

בדוק גם

בר מצווה בכותל מחירים

בר מצווה בכותל מחירים

חגיגת בר מצווה בכותל היא חגיגה המשלבת שמחה עם מסורת ישראל. הכותל הוא המקום הקדוש ...