דף הבית / שירותים לעסקים / מתן שירות שוטף בסעיפי ביטוח ואישורי ביטוח בהסכמים עם צדדים שלישיים
ניצה ענבר סוכנות לביטוח

מתן שירות שוטף בסעיפי ביטוח ואישורי ביטוח בהסכמים עם צדדים שלישיים

כשאנחנו שוכרים סוכנות ביטוח שתנהל את הביטוחים בעסק, אנחנו מצפים ממנה להעניק לנו מתן שירותים שוטף בכל עניין שקשור לביטוח גם כשמדובר בפעילות ישירה בשמנו מול גורמים אחרים איתם אנחנו פועלים ועושים עסקים, קרי גורם צד שלישי.

הרעיון של מתן שירות שוטף מול גורם צד שלישי הוא שאם אנחנו עושים עסקה מסוימת או פעולה אחרת שנדרשת בו התייחסות של סוכנות ביטוח, אזי שאנחנו נצפה שהסוכנות תפעל באופן מלא ושוטף מול אותו גורם, כך שהעסקה או כל פעולה אחרת שאנחנו עושים לא תתקע ולא תגיע למבוי סתום.

דוגמא אחרת היא שאם אנחנו נמצאים בהליך משפטי כלשהו מול צד שלישי ונדרשת התערבות של סוכנות הביטוח, הרי שהיא תפעל מהר בשביל שהעניין יקודם. ככל שהיא תפעל מהר אנחנו נוכל להתקדם ולקבל את הפתרון הטוב ביותר כפי שמתאים לנו. לשם כך יש צורך בסוכנות ביטוח אמינה, מסודרת, נמרצת, שפועלת באופן מהיר ועקבי. דוגמא לכך היא ניצה ענבר סוכנות לביטוח.

ניצה ענבר סוכנות לביטוח מפעילה כוח אדם אשר משרת את הלקוחות שלה בכל תהליך ועניין בצורה מהירה ויסודית. הלקוחות בסוכנות של ניצה ענבר (אשר עובדת אך ורק מול לקוחות עסקיים) נהנים משירות מהיר, אישי וישיר, כך שכל פעילות שלהם מול גורם אחר זוכה למענה ולשירות שוטף תוך זמן קצר מאוד. זה נכון במקרה שיש צורך להתדיין על סעיפים בפוליסה, לקבל אישורים על הפוליסה ועוד.

כיצד מעניקים שירות שוטף

העובדים בניצה ענבר סוכנות לביטוח דואגים להעניק ללקוחות שלהם שירות שוטף בעזרת מסירות וקשר צמוד עם כל אחד מהלקוחות ועמידה על הדרישות השונות שלהם על פי הצורך. חשוב להבהיר ישנם לקוחות שמהלים עסקאות בכל העולם ומול גורמים רבים, בשביל שאותן עסקאות יצאו לפועל או במקרים אחרים כאשר תביעות נגד חברות ביטוח מוגשות והן יתממשו ויתנהלו כנדרש, יש צורך לעמוד בקשר שוטף עם הלקוח ולעזור לו בכל מה שצריך. זה מה שמצפה הלקוח ועל כך הוא משלם לסוכנות.

כשאנחנו מסתכלים על פוליסת ביטוח של עסק אנחנו מגלים אינספור סעיפים יש לפקח שהם מתקיימים והם עומדים בכל עסקה ובכל עניין. אם יש צורך לממש אותם אז יש לבצע זאת באופן מיידי ולשם כך נדרש כוח אדם מיומן ואחראי שידע בדיוק כיצד לעשות זאת ועל פי אילו תנאים ואילו אישורים נדרשים לשם כך. ניצה ענבר סוכנות ביטוח מעמידה לרשות לקוחותיה את האנשים המתאימים לשם כך.

לסיום, כשאתם חותמים על ביטוח לעסק או לאחד ממרכיביו, תבחנו לא רק את הפוליסה שאתם מקבלים עם כל הכיסויים אלא תוודאו שהחברה מפעילה מערך כוח אדם מקצועי שיעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין מול צד שלישי בשביל שתוכלו לקבל מענה בצורה המהירה ביותר.

 

אודות מנהל

בדוק גם

שיפוץ משרדים

מה באמת צריך לדעת על שיפוץ משרדים?

המשרד שלכם נראה נורא? הגעתם למסקנה שאתם צריכים להשקיע בו קצת כי זה פוגע בתדמית ...