דף הבית / אירועים / מתנות לחתונה – מה להביא חוץ מצ'ק?
מתנות לחתונה

מתנות לחתונה – מה להביא חוץ מצ'ק?

מתנות לחתונה היו מאז ומתמיד עניין שיש להתמודד אתו. בעבר הרחוק, אורחים היו מגיעים לחתונה כשידיהם עמוסות במיני כל טוב; בהיסטוריה הרחוקה, היה מדובר על מזון. ייתכן שאורח היה מגיע עם שק אורז, או שק עדשים; משפחה של אורחים אולי הייתה מביאה צמד תרנגולים. אורחים מארץ רחוקה, ייתכן שהיו מגיעים לאירוע המרגש עם צמידים מוזהבים או תכשיטי פנינה. בקיצור – הם היו מגיעים עם דברים, מתנות פיסיות ממשיות, שאפשר ממש לגעת בהן וליהנות מהן, בדרך זו או אחרת.

אנו חיים בימים בהם הכל שונה מהבחינה הזו; כמעט ולא תמצאו אורחים שמגיעים לחתונה ובידם מתנה. הם תמיד יגיעו עם המחאה – המחאה הרשומה על סכום כזה או אחר. אני בטוח שגם אם תנסו בכל מאודכם להיזכר בפעם כזו, הרי שכנראה לא תזכרו באורח בחתונה שהביא מתנה שאינה כסף. גם כסף מזומן הוא היום לא עניין שבשגרה ורוב האורחים מגיעים עם צ'קים. נו, מה נאמר על זה?

ובכל זאת – האם אינכם מעוניינים לגלות טיפה מקוריות? נסו לצאת מהקיבעון הזה שאתם חייבים לממן לזוג המתחתנים המאושר את החתונה; הרי הם אלו שבחרו לקיים את האירוע באופן מסוגנן ויקר כל-כך – תנו להם להתמודד עם כך. אין אף חוק שקובע כי מחובתכם "לכסות" את השתתפותכם במאורע המרגש שלהם.

אוקיי, אז אילו מתנות אפשר להביא לחתונה במקום כסף?

ישנו שלל של מתנות לחתונה אפשריות ואם תפעילו את שכלכם, תגלו שפע של רעיונות יצירתיים, עליהם לא חשבתם לפנים. למשל, מה דעתכם על כרטיס טיסה לסופשבוע בחו"ל? זה יכול להיות יעד קרוב כמו קפריסין, או יעד מרוחק יותר, כמו דרום ספרד. הזוג ישמח להתענג על מקום רומנטי המתאים לירח דבש.

אודות מנהל

בדוק גם

אוהל לאירועים

כל הסיבות להשיג אוהל לאירועים שלכם

האירוע הגדול שלכם כבר הולך ומתקרב והלחץ הולך וגובר; איך תדאגו שהכל יהיה מתוקתק ומאורגן, ...