דף הבית / אירועים / מתנפחים להשכרה – מדוע ולמה
מתקנים מתנפחים

מתנפחים להשכרה – מדוע ולמה

מתקנים מתנפחים הופכים לאופציה פופולאריות בתור אמצעי בידורי למסיבות, של מבוגרים או של ילדים. עבור בריתות, בר-מצוות, ימי הולדת ועוד.

מתנפחים להשכרה זמינים בחברות שונות המתמחות בכך. תוכלו למצוא רשימה לא קצרה של חברות שיוכלו להביא את המתנפחים עד אליכם (או עד למקום בו בחרתם לנהל את האירוע שלכם), לנפח אתכם ולאפשר לאורחים הנרגשים להתחיל ליהנות. איזה כיף!

מובן שרוב החברות המוכרות בארץ של מתנפחים להשכרה, ידאגו שכל הפריטים שהן משכירות יחזיקו בתווי תקן של בטיחות; מדובר בסטנדרטים אירופיים לרוב, כאלו שישאירו אתכם בלב שקט ובידיעה שאלו המטפסים על המתקנים ומשתשעים איתם יחד עם חבריהם, לא ייפגעו ולא יצאו בנזק, כהוא זה.

מתקנים מתנפחים להשכרה – תוצרת הארץ או תוצרת חו"ל

תוכלו להשכיר מתנפחים ותוכלו גם לקנות. אם יש לכם מרפסת גדולה או חצר רחבת ידיים, ייתכן שתעדיפו לקנות מתקנים מתנפחים ולא להשכיר, בעיקר במידה שיש לכם ילדים שאוהבים לטפס, לקפוץ ולהשתגע. מתקנים מתנפחים מעניקים הזדמנות מעולה להפגין יכולות מוטוריות ולשפר אותן לעילא ולעילא. זכרו כי טרם הקניה, כדאי לוודא מהו גודל המתקנים, כדי לא לרכוש יחידות גדולות מידי, שיגזלו את כל המקום הפנוי במרפסת.

מתנפחים להשכרה מחו"ל

אכן, לא תמיד תוצרת חו"ל היא תוצרת טובה יותר. ברור שאנו, כישראלים מצויים, נחפש תמיד את הזול ביותר ולא נסתכל על האיכות בכלל (עד שמישהו ייפגע). כדאי להפעיל משנה זהירות. המתקנים המיובאים מחו"ל הם תוצרת סין; ייתכן שהם נראים טוב מבחוץ, ובעיקר עם השימוש הראשוני. אולם החומרים הזולים בהם משתמשים בסין לייצור המתקנים, עשויים להתבלות בקלות ובמהירות.

מומלץ להשקיע את מאות השקלים הנוספים לטובת מתקן עם אורך חיים גדול ובר קיימא.

אודות מנהל

בדוק גם

אוהל לאירועים

כל הסיבות להשיג אוהל לאירועים שלכם

האירוע הגדול שלכם כבר הולך ומתקרב והלחץ הולך וגובר; איך תדאגו שהכל יהיה מתוקתק ומאורגן, ...