דף הבית / בית וגן / ניקיון לפני אכלוס
ניקיון לפני אכלוס

ניקיון לפני אכלוס

כאשר מועד המסירות מתקרב,  חברות הבניה מתחילות לקבל טלפונים האם באמת יש עמידה בלוח זמנים. יש מקרים בהם הקבלנים אפילו מודיעים על הקדמה, במקרים אחרים ישנו איחור. אחד הגורמים יכול להיות ניקוי לא ראוי של הבניין, מה שיכול לדחות את המסירה. זה יכול לקרות בגלל הזמנת שירות ניקון לא מספיק טוב, או פשוט בהזמנת כוח עבודה קטן מידי. האם מנקה אחת יכולה להסתדר ביעילות עם מגדל דירות? ממש לא, זאת עבודה קשה שלמטרתה כדאי להזמין חברת ניקיון איכותית הפועלת בעזרת כמה צוותים כך שפרק זמן אפשר להבריק את כל המגדל ולא לדאוג מאיחור בלוח הזמנים מול הלקוחות. להלן עוד כמה דברים שחשוב לדעת.

ניקיון = בטיחות

בניה היא עבודה משאירה לא מעט הצטברות לכלוך בכל מקום בבית. תארו לכן את האסון הבא: הדיירים מתחילים להעביר את הריהוט לדירה, חלק ממנו בעצמם וחלק בעזרת מובילים, ואז אחד מהם מחליק על איזה הצטברות טיח שלא הוסרה כראוי בחדר המדרגות. אפשר להחליק ולשבור את הגב במקרה הזה. לכן חשוב כל-כך להזמין שירות ניקיון הכולל עבודה יסודית בעזרת מכשור מתקדם ולא בעזרת סמרטוט ושפריצר שיש לכל אחד בבית. אחרי הכל, ניקיון מסוג זה צריך להיות הרבה יותר יסודי מאשר ניקיון רגיל.

דירה חדשה שלא נראית כמו אחרי שיפוץ

הלקוח צריך לקבל את הדירה כחדשה. בדיוק כמו שקונים רכב ומקבלים אותו נוצץ ועם ריח של מוצר חדש, כך צריך לקבל את הדירה. כאשר מזמינים שירות ניקיון לא יסודי, מה שנותנים ללקוח הוא למעשה דירה שנראית כמו לאחר שיפוץ. עם אבק, מריחות צבע וכתמים במקומות לא גלויים, תגרום ללקוחות שלכם להרגיש מקופחים. הם קנו דירה – לא שיפצו אותה. כמו כן, יש תמיד לזכור שעם מסירת המפתח לא מסתיים הקשר עם הלקוח. ישנו בדק בית ואחריות לכל דירה במשך שנים לאחר המכירה. לכן כדאי להתחיל ברגל ימין את תהליך המסירה ולא לספק לדיירים דירה במצב לא מספיק טוב.

 ניסיון ועבודת צוות

עבודת צוות הינה חשובה מאוד ליעילות וזריזות העבודה. כמו כן, חשוב מאוד להזמין צוות ניקיון מנוסה. לא אחת הגיעו עובדים והרסו את הרצפה מכיוון שהשתמשו בחומרי ניקיון לא איכותיים. במקרים כאלה הקבלן נאלץ להחליף את הרצפה על חשבונו.

באדיבות: פוליש ברקת

אודות מנהל

בדוק גם

דק לגינה - עשה זאת בעצמך

דק לגינה – עשה זאת בעצמך

דקים סינטטיים ידועים כדקים נוחים להרכבה עצמית, אם יש לכם ידיים טובות תוכלו לבצע זאת ...