דף הבית / חוק ומשפט / נפצעתם? פנו לעורך דין תאונות עבודה!
עורך דין תאונות עבודה

נפצעתם? פנו לעורך דין תאונות עבודה!

אף אחד לא אוהב להתעסק עם פציעות ותאונות, והרגעים הקשים הללו אינם תולדה של רצון או בקשה. ובכל זאת, מדי שנה מאות אנשים נפגעים בתאונות עבודה. עורכי דין מומחים עומדים לצידם של אותם נפגעים ותומכים במהלך התביעה שלהם, בדרך לפיצוי הולם והסדרת התשלומים המגיעים להם, כחוק, וכפי שהם דורשים למען שמירה על איכות חייהם למרות הפציעה ולאחריה.

במידה ונפצעתם במהלך או בדרך למקום העבודה, פנו בהקדם לעורך דין תאונות עבודה, שכן על פציעה זו מגיע לכם פיצוי הולם, פיצוי שיתאים לעוגמת הנפש והנזק שחוויתם, ושאולי אתם חווים עד היום.

עבדו רק עם עורך דין תאונות עבודה מומחה בתחומו

תאונות עבודה אינן תחום אקזוטי, אך אין עורכי דין רבים מומחים בתחום זה. תחום הנחשב "אפור", ואף בולט בתכונה הכה אנושית לוותרנות מצד התובעים, שכן נפגעי תאונות עלולים להתייאש מהתהליך הארוך, ולוותר על חלק מהסכום.

כשאתם מלווים על ידי עורך דין תאונות עבודה המתמחה בתחום זה, הרי שהידע והניסיון שלו מהווים משענת חזקה עליה תוכלו להישען כשאתם ברגעים קשים, עם הידיעה כי אתם מיוצגים בצורה הטובה ביותר וכי בסופו של דבר לא תאלצו לוותר, אלא שיש מי שמתעקש בשמכם, דואג לאינטרסים שלכם, ומוודא כי הפיצוי שלכם יתקבל במלואו.

את מי תובעים?

עורכי דין תאונות עבודה מכוונים לשלושה מוקדים עיקריים:

  1. המעסיק – על כל מעסיק לוודא את ביטחון עובדיו בצורה שאינה משתמעת לשתי-פנים וזאת על פי חוק במדינת ישראל. בכל תחום תקנות ברורות ומסועפות על חובותיו של המעסיק בכל הקשור לביטחון המועסקים, ובמידה והמעסיק לא עמד בתנאים אלו – הוא היעד הראשון לתביעה
  2. הביטוח הלאומי – הביטוח הלאומי נועד לתמוך בנפגעי תאונות עבודה, גם ללא עורך דין, כן לפי החוק בישראל. העובדים בישראל נדרשים בתשלום ביטוח לאומי חודשי, ואילו מצידו הביטוח הלאומי מחויב לדאוג לפצות עובדים אלו במקרי פגיעה, פציעה ו\או אובדן כושר עבודה.
  3. חברת ביטוח – במידה וחברת ביטוח פרטית מעורבת והנפגע מבוטח, הרי שאל לו לצפות לקבלת פיצוי מהיר בשיחת טלפון, שכן לרוב מקרים מורכבים אלו מגיעים לכדי פשרה בדיון כאשר עורך דין תאונות עבודה עושה את עבודתו נאמנה ועד תום.

אודות מנהל

בדוק גם

מה צריך לדעת לפני שבוחרים עורך דין צבאי

מה צריך לדעת לפני שבוחרים עורך דין צבאי

כאשר אתם נקלעים לבעיה משפטית בצבא אתם יכולים לבחור עורך דין צבאי פרטי או עורך ...