דף הבית / טכנולוגיה / סקירה סלולארית: LG G4 מול LG G5 – כל היתרונות והחסרונות

סקירה סלולארית: LG G4 מול LG G5 – כל היתרונות והחסרונות

חברת LG מעמידה לרשותנו כיום, בדומה לחברות אחרות, לא מעט פיתוחים חדשניים בתחום הסלולר, לרבות מכשירי LG G4  ו- LG G5 המפורסמים, הכוללים מגוון רחב של כלים ומציעים רמת ביצועים גבוהה. רוצים להתחדש בטלפון מתקדם ואיכותי יותר ומתלבטים איזה מכשיר מבין השניים לרכוש – LG G4 או LG G5? הנה סקירה קצרה שתעזור לכם לקבל את ההחלטה:

LG G4 – יתרונות

חושבים לרכוש LG G4 של סלקום? אם כן, ודאי תשמחו לגלות שיש למכשיר הזה לא מעט יתרונות, בעיקר בהשוואה ל- LG G5. מדובר במכשיר זול מאד, בהשוואה למכשירים מתקדמים אחרים, מה שהופך אותו לפתרון מצוין לכל אלה שהאיכות חשובה להם, אך יחד עם זאת – גם המחיר הנמוך. מעבר לכך הוא מציע ביצועים ואיכות ברמה גבוהה. מערכת ההפעלה שלו איננה דורשת זיכרון רב יחסית, ומתוך 32 מגה זמינים למשתמש 25 מגה (בהשוואה ל-22 מגה ב- LG G5). בנוסף, משקלו קל יותר והמסך שלו גדול יותר: 5.5 אינץ', לעומת 5.3 אינץ' של LG G5. בל נשכח את עניין הסוללה, שגם הוא קריטי מאד: מדובר בסוללה חזקה מאד, המחזיקה מעמד בסביבות 434 שעות כשהיא במצב המתנה, לעומת סוללת ה- LG G5, שמחזיקה מעמד 380 שעות בלבד. בנוסף, ניתן לחבר את המכשיר ישירות אל הטלוויזיה באמצעות כבל MHL, בעוד שה- LG G5 איננו מציע אפשרות כזו.

LG G5 – יתרונות

אם אתם מתלבטים האם לרכוש LG G4 או לבחור ב- LG G5 של סלקום כדאי שתכירו את יתרונותיו של מכשיר זה לפני שאתם מקבלים את ההחלטה. בעוד שמעבד LG G5 כולל 6 ליבות, המעבד של KG G5 כולל 8 ליבות. בנוסף, מדובר במכשיר דק במיוחד, בעובי של 7.7 מ"מ בלבד, לעומת מכשיר ה- LG G5 שמגיע בעובי של 9.8 מ"מ. מעבר לכך הוא מציע מערכת הפעלה חדשנית ומתקדמת מאד – אנדרואיד 6.0 מרשמלו, הזמינה נכון להיום אך ורק למכשירי LG G5 ובעתיד תהיה זמינה גם למכשירי ה- LG G4.

אז במה בוחרים?

ניתן לראות שלכל מכשיר יתרונות רבים, במיוחד כאשר משווים בין השניים. ה- LG G5 מתבסס על האלמנטים השונים שמופיעים במכשירי ה- LG הקודמים וכולל תוספות ושיפורים שונים. מצד שני, ה-LG G4  זול הרבה יותר ולכן מתאים לכל כיס ובעיקר למי שתקציבו נמוך יחסית. לפני שמקבלים את ההחלטה ובוחרים את המכשיר עצמו, מומלץ לערוך סקר שוק, תוך התייחסות לעלויות השונות. כדאי גם להתייחס אל הצרכים הקיימים ואל התקציב ולבדוק האם נחוץ מכשיר עם מערכת הפעלה חדשנית כל כך או שמא ניתן להסתפק במכשיר עם מערכת פשוטה יותר (יחסית), שאיננה דורשת זיכרון רב. כדאי לפנות לחברים ולבני משפחה שמשתמשים באחד מהמכשירים ולבקש מהם חוות דעת על המכשיר וכמובן גם להתייעץ עם מומחים, המכירים היטב את תכונותיו של כל מכשיר.

 

אודות מנהל

בדוק גם

האינטרנט של הדברים

האינטרנט של הדברים – על מה בדיוק מדובר?

המונח "האינטרנט של הדברים" הפך להיות שגור במחוזותינו. למה הכוונה? כיצד ניתן לשלב אינטרנט עם ...