דף הבית / אוכל / עוגת בת מצווה מעוצבת
עוגת בת מצווה מעוצבת

עוגת בת מצווה מעוצבת

אם יש אירוע חשוב לילדה בגיל בת המצווה, זה ללא ספק אירוע בת המצווה, ועלינו כהורים אוהבים לזכור ולהבין שבשבילה – זה יום יוצא מגדר הרגיל, הרבה מעבר למה שאנו יכולים להבין ולחוות. אם אתם זוכרים את בר או בת המצווה שלכם, אולי תוכלו להתחיל להבין עד כמה מדובר באירוע מרגש וחשוב עבורם, ולכן הזמנה של עוגת בת מצווה מעוצבת היא מהלך בסיסי וחשוב כדי לכבד את הילדה שלכם ביום זה.

לא סתם עוגה רגילה מהקונדיטוריה, התאמה אישית של עוגת בת מצווה שמעוצבת כדי להתאים לדברים שהכי מרגשים את הילדה שלכם היא מתנה מופלאה, והאמת, שכבר מדובר בסטנדרט ישראלי של חגיגות בת מצווה.

סוגים של עוגת בת מצווה מעוצבת:

המבחר הרחב של עוגות בת מצווה מעוצבות מאפשר לכם למצוא ולהתקין את העוגה המתאימה ביותר לילדה שלכם ולאופי האירוע:

  1. עוגת שתי קומות – עוגה "מוגזמת", ומפנקת במיוחד, ובעיקר מרשימה, עוגה שמשאירה רושם על כולם, לא רק על הילדה, אלא גם על אורחי האירוע.
  2. עיצוב בבצק סוכר – התאימו את עיצוב העוגה באופן המלא ביותר לתחביבים ולאהבות של כלת בת המצווה על ידי הזמנת עוגת בת מצווה מעוצבת עם בצק סוכר, להכנת יצירת אומנות של ממש.
  3. עוגות תחביבים או כוכבים – צרו עוגה שמסמלת את התחביב או הדבר בו הילדה שלכם מצטיינת, או אפילו עוגה המעוצבת לפי הכוכבים שהיא הכי אוהבת.

עוגת בת מצווה יחידה במינה

כשאתם מזמינים עוגת בת מצווה, זכרו שלפני שמדובר בקינוח ועוגת יומולדת, מדובר בעוגה שנועדה להרשים, לייצר אפקט הרבה מעבר לטעם המתוק והמוכר של עוגה איכותית. לא "סתם עוד עוגה", השקיעו מחשבה תחילה בעיצוב עוגת בת המצווה של הילדה שלכם, ותראו את החיוך מלא השמחה שלה כשהיא רואה לראשונה את התוצאה – עוגה מעוצבת להפליא.

אם חסרים לכם רעיונות לעוגת בת מצווה מעוצבת, אתם יכולים לגלוש ברחבי האינטרנט, בחיפוש אחר מילים הקשורות לתחביבים של הילדה. לרוב, מכיוון שביתכן ראתה כבר עוגות בת מצווה מעוצבות אצל חברותיה בנות המצווה, היא תדע לומר לכם בדיוק מה היא אוהבת ורוצה, וכל מה שנותר הוא להזמין עוגת בת מצווה מעוצבת לפי רצונותיה של כלת בת המצווה

אודות מנהל

בדוק גם

קייטרינג בירושלים

קייטרינג בירושלים

לא משנה באיזה סגנון של קייטרינג תבחרו, קייטרינג גורמה או קייטרינג בטעם של בית, מה ...