דף הבית / אירועים / עיצוב ביתנים לתערוכות
עיצוב ביתנים לתערוכות

עיצוב ביתנים לתערוכות

תערוכות אשר מתקיימות בארץ ובעולם מיועדות לחשוף אותך ואת העסק שלך מול לקוחות פוטנציאליים ועסקים איתם ניתן לשתף פעולה. התערוכות השונות מתאפיינות במרחב גדול, בביתנים מרשימים ותחרות על תשומת הלב של המבקרים במקום. הנראות של הביתן שלך תשפיע על התוצאות וההצלחה שלה. לכן, עלייך לחשוב על עיצוב ביתנים לתערוכות עם חברה המתמחה בתחום.

התפקיד של העיצוב

עיצוב הביתן נועד למשוך אליו את האנשים שמבקרים בתערוכה. הרצון הוא שיגיעו אלייך האנשים שיוכלו לקדם את העסק שלך ואלו יכולים להיות לקוחות ישירים, לקוחות עקיפים ועסקים שיכולים לשתף איתך פעולה כך ששניכם תתקדמו. כל זה אפשרי רק כאשר העיצוב מתאים לתערוכה, לדרישות שלך ולעסק שלך וישנם אלמנטים רבים בהם יש להתחשב.

אלמנטים שנכנסים בתהליך עיצוב ביתנים לתערוכות

ישנם דברים רבים שיש להביא בחשבון בעת עיצוב ביתנים לתערוכות ולא במקרה העיצוב נעשה על ידי מומחים בתחום.

  • גודל הביתן – לרוב הביתנים לא יהיו גדולים ויש לדעת איך לנצל את הגודל בצורה הטובה ביותר. אין להשאיר סתם כך שטח ריק ויש לחשוב מה יקרה בכל נקודה במהלך התערוכה.
  • אופי העסק – בהתאם לאופי של העסק יש לעצב את הביתן. יש להתחשב בצבעים של העסק, בתחום שלו ובמה שרוצים לשדר במהלך התערוכה.
  • ייעוד התערוכה – יתכן שזה נשמע מובן מאיליו, אך יש להגדיר מראש מה המטרה שלך בתערוכה ומה חשוב לך להשיג. בהתאם יתבצע העיצוב של הביתן.
  • יכולות בשטח – ישנם דברים שיכולים להגביל את העיצוב והם קשורים במקום עצמו. מערכת החשמל, המים ואם יש כניסה ליד הביתן או חלון, יש לחשוב על כך ולעצב בהתאם.

מה יהיה בתוך הביתן

בתוך הביתן שלך יכולים להיות שלל פריטים. באפשרותך להציב שולחן לפגישות, לעשות חלל שנראה אינטימי יותר, באפשרותך גם להעלות הפעלה או תצוגה של ממש ולצורך כך כדאי לברר על השכרת במה קטנה. מכאן עלייך לדעת כי הביתן שלך יכול להיות מיוחד, יצירתי, מרשים ויפיפה והחשוב ביותר הוא שהביתן ישרת את הצרכים שלך.

רגע לפני התחלת עיצוב ביתנים לתערוכות כדאי להגדיר את המשימה שלך, מה תרצה להשיג מהתערוכה. לאחר מכן, יש לבחון את המקום, להביא בחשבון את הנראות הנוכחית של העסק ואז להתחיל במלאכת העיצוב. גם לאחר העיצוב הראשוני תהיה לך אפשרות לבקש לעשות שינויים ולשאול שאלות שונות. העיצוב הסופי ישמש כתוכנית לעבודה בפועל בשטח התערוכה וישמש את אנשי המקצוע השונים בעת ההקמה.

אודות מנהל

בדוק גם

אוהל לאירועים

כל הסיבות להשיג אוהל לאירועים שלכם

האירוע הגדול שלכם כבר הולך ומתקרב והלחץ הולך וגובר; איך תדאגו שהכל יהיה מתוקתק ומאורגן, ...