דף הבית / אירועים / על בלונים לבת מצווה
בלונים לבת מצווה

על בלונים לבת מצווה

בת המצווה היא מאורע שאוהבים להתכונן אליו חודשים רבים לפני. בוודאי, הרי טבעי הוא הדבר שכלת הבת המצווה ובני משפחתה נרגשים לקראת האירוע. ובכן, האירוע יכול להתקיים במקומות שונים – בין אם באולם סגור ובין אם באוויר הפתוח.

כך או כך, בוודאי שאנו מעוניינים שהאירוע יבוצע על הצד הטוב ביותר. בלונים לבת מצווה הוא דרך אחת מיני רבות כדי להפוך את האירוע למרגש ומאיר עיניים; כמה יפה זה לראות שורות על גבי שורות של בלונים, הנמתחות על פני מטרים רבים, תלויות על העצים, או בין קירות האולם.

זכרו כי אין מדובר בבלונים "רגילים" שהורגלנו לנפח בילדותנו, כהכנה ליום הולדתנו; אמנם גם בלונים כאלו כדאי לכלול בחגיגה, אך במאמר זה אנו מדברים על בלונים מסוג אחר. לכבוד אירוע הבת מצווה, שיקלו להזמין אמני בלונים, כאלו המתמחים בהכנת בלונים אישיים ובהזמנה אישית, כאלו היוצאים מההגדרה הקלאסית של "בלון" כפי שאנו מכירים אותה.

בלונים לבת מצווה הם לא עוד בלון בחפיסת פלסטיק המכילה מספר בלונים ועלותה שקלים בודדים; מדובר באנשי מקצוע שידעו להפיק את המיטב מהגומי המנופח ומחלל האוויר הדחוס שמסייע ביצירת הצורה האומנותית המרהיבה מהבלון.

את הכניסה לאירוע ניתן לקשט בבלונים וגם את השולחנות. אל תותירו את התקרה ריקה והעניקו לה את קישוט הבלונים המתאים. תוכלו, כמובן, לצבוע גם את עמדות האוכל בבלונים מרהיבים וכן באזורים השונים בגן האירועים, באם החלטתם לקיים את האירוע בחוץ.

הידעתם שקיימים "שערי כניסה" של ממש המורכבים מבלונים? אכן, ישנן צורות שונות ובאם יתמזל מזלכם ותבחרו במומחה בלונים ראוי, הוא יעניק לכם את האפשרות לבחור מתוך מבחר רב של שערי כניסה פלאיים עשויי בלונים. האפשרויות הן בלתי מוגבלות ותוכלו להשתמש בבלונים לבניית כל צורה שתבחרו.

אודות מנהל

בדוק גם

אוהל לאירועים

כל הסיבות להשיג אוהל לאירועים שלכם

האירוע הגדול שלכם כבר הולך ומתקרב והלחץ הולך וגובר; איך תדאגו שהכל יהיה מתוקתק ומאורגן, ...