דף הבית / אירועים / פעילות גיבוש
פעילות גיבוש

פעילות גיבוש

זה  לא כמו בבית הספר או בצבא, כי פעילות גיבוש למבוגרים היא מגוונת ומהנה הרבה יותר, וכשעושים את זה מרצון הכיף אפילו מתגבר

כשרוצים לחבר בין אנשים בדרך משוחררת יותר, פעילות גיבוש שמיועדת לאנשים פרטיים ולקבוצות היא הדרך המודרנית להפוך אותם למכרים וידידים. בפעילויות גיבוש מעין אלו, ככל שהפעילות יצירתית יותר כך האנשים מגיבים בהנאה גדולה יותר ומתחברים ביניהם. פעילות שכוללת עיסוק משותף בהנאות כמו אכילה ומוזיקה, בגיבוש נרקם לו לאטו בהתחלה ואז פורץ את כל הגבולות הרגילים. במקרים כאלה אנשים מגלים את עצמם חדש תוך ההנאה שחוויה המגבשת, ובכך גם מרשים לעצמם להיות נדיבים וחמים יותר כלפי אחרים.

פעילות פופולרית

לא לחינם פעילויות כאלה הפכו לפופולריות מאוד בשנים האחרונות, ככל שהסתגרות מאחורי מסכים הופכת אנשים למנוכרים. שעה אחת של הנאה מסביב לשולחן אכול ומתכונים שיש להם סיפורים הופכת את כולם לידידים. כולם מבלים את השעות האלה בהאזנה לסיפור תיאטרון, או הצגה משעשעת, או בסוגים של סדנאות גיבוש שפועלות בצורת ספורט אתגרי. פעילויות שמתאימות למנהלים, לחברות ולארגונים, למגזר הפרטי והציבורי, הפכו להיות דרך מהנה ומחכימה ליצור קשרים טבעיים יורת בי אנשים שמבלים יחד שעות רבות אבל הקשר האנושי ביניהם לוקה בחסר. פעילות גיבוש צריכה להתאים לקבוצה, כמובן, וצריכה להתאים לאופי הארגון, אבל היא מתאימה גם לאנשים פרטיים שרוצים לצאת מהבדידות שלהם וליצור קשרים חדשים.

יישום יום יומי

יותר ויותר אנשים מרשים לעצמם את ההנאה מפעילות הגיבוש שבסיסה הצגת תיאטרון וחוויית אוכל ומוזיקה, או סיפורים משעשעים שמפעילים ומגבשים אותם יחד, מבלי ששמו לב לכך. בסוף כל פעילות גיבוש שכזאת, לאחר שעות של דינמיקה קבוצתית מהסוג הזורם והמאתגר, אנשים יהיו מוכנים יותר לראות אחד את השני וגם להושיט יד ביום יום בשעות העבודה שלהם יחד. פעילויות החברה או הארגון ירוויחו מכך שאנשים יפתחו את האמפתיה הטבעית שלהם עוד יותר, יקבלו תובנות וכלים חדשים להתמודדות עם המציאות ועם פתרון בעיות בחברה, וירחיבו את הידע שלהם על מצבי חיים שונים. כך שכלים אלה יכולים לסייע להם במקום להיתקע.

אודות מנהל

בדוק גם

עיצוב ביתנים לתערוכות

עיצוב ביתנים לתערוכות

תערוכות אשר מתקיימות בארץ ובעולם מיועדות לחשוף אותך ואת העסק שלך מול לקוחות פוטנציאליים ועסקים ...