דף הבית / רכב / קניית רכב במימון מלא
קניית רכב

קניית רכב במימון מלא

מי מאתנו לא היה רוצה לפנק את עצמו ברכב חדש, אבל חדש ממש. עם ריח הניילונים, עם מד הקילומטראז' שעומד על אפס וללא שום שריטה על הפח? נראה שאף אחד לא היה מתנגד לדבר אילו היה הדבר אפשרי מבחינת המחיר. אנשים רבים נוהגים לרכוש מכונית משומשת כדי לחסוך כסף אך בפועל לא ממש בטוח שהם חוסכים. למה? כדי להבין למה לא תמיד יהיה זה מן החכמה לרכוש רכב ישן וכיצד כן אפשר לרכוש רכב חדש לגמרי גם כאשר אין את המזומנים כרגע ביד, כדאי לקרוא את הדברים הבאים.

רכב חדש – כל היתרונות

קנייה של רכב חדש זהו צעד נכון בגלל כמה וכמה סיבות –

  • שקט נפשי – מכונית ישנה נוטה לקלקולים שונים כתוצאה מההיסטוריה של הרכב ומהבלאי הטבעי. כאשר קונים רכב משומש אף אם תדאגו לכל הבדיקות האפשרויות עדיין יש כאן הרבה חוסר שקיפות ואתם לא ממש יודעים אם לא נפלתם עם חתול בשק. רכב חדש לעומת זאת לא יעשה לכם את ההצגות הללו…
  • חיסכון בדלק – המכוניות החדשות צורכות פחות דלק ולכן הן יותר חסכוניות, כמו כן הם פולטים פחות מזהמים לסביבה כך שמדובר בכללי רכב ידידותי לסביבה.
  • חווית שימוש – נהיגה ברכב חדש תמיד יהיה נחמד ומפנק יותר. כמו כן ברכב החדש יכול הנהג לבחור את הרכב בגימור המתאים לו ביותר מבלי להתפשר על שום פרט, כך שבהחלט מדובר בקניה בהתאמה אישית המעניקה חוויית שימוש בלתי רגילה שאינה דומה בכלום לנהיגה במכונית המשומשת.
  • בטיחות – ברור שנהיגה במכונית חדשה תהיה הרבה יותר בטוחה מאשר נהיגה בכלי רכב משומש. היות ומדובר בבלמים חדשים, בתכנון ועיצוב רכב עם תקנים מחמירים יותר כי כל הזמן קיימת המגמה לשיפור הבטיחות של כלי הרכב.

קניית רכב במימון מלא – כולם יכולים ליהנות מרכב חדש

לאור כל היתרונות וודאי תרצו גם אתם ליהנות ממכונית חדשה. איך תעשו את זה? קיימת כיום אפשרות של קניית רכב במימון מלא כך שאין כל מניעה מלרכוש מכונית חדשה ולאט לאט לשלם עליה בקצב המותאם לכיס האישי ולמצב הכלכלי.

אודות מנהל

בדוק גם

vip car service

למה לא כדאי לוותר על vip car service?

אם מגיעים אליכם ממש בקרוב אורחים חשובים או שפשוט הייתם רוצים ליצור רושם טוב במיוחד ...