דף הבית / בית וגן / שולחן הוקי אויר ושולחנות משחק אחרים

שולחן הוקי אויר ושולחנות משחק אחרים

שולחן הוקי אוויר הוא משחק שולחן איכותי וייחודי, שלא לומר ממכר, שולחן שיסב לכם ולבני משפחתכם שעות רבות של הנאה ממשחק מהנה ופופולארי במיוחד.

הרבה מעבר לעוד משחק, הוקי אויר משפר את הקואורדינציה ומעלה את הריכוז ויכולת התנועה, ובונה תפיסת מרחב ברמה גבוהה תוך יכולת הבנה של השטח שלפנינו, זוויות, השפעות גורמים שונים על התנועה והאינרציה, ושלל יכולות אסטרטגיות גופניות, באופן טבעי ופשוט.

הסוגים השונים, האיכויות השונות ורמת המשחק של השחקנים הם המתווים את בחירת שולחן ההוקי שלכם. אוויר או משטח חלק, גדול או קטן, יוקרתי או פשוט, כיום ניתן למצוא בישראל את כל סוגי השולחנות בהתאם לצורך שלכם.

הסוגים השונים של שולחנות הוקי אויר

שולחן הוקי אויר פשוט הוא בחירה מספקת ברוב המקרים, אך אלו מאיתנו שאוהבים איכות ורוצים חוויה מקצועית, מהנה ולאורך זמן, כדאי שיכירו את כל מגוון האפשרויות כדי שיוכלו לבצע את הבחירה המתאימה ביותר לצרכים ולרצונות שלהם.

  1. שולחן בסיסי (סטנדרטי) – שולחן איכותי המאפשר שעות של הנאה, אך לא נועד למשחקים ארוכים מאוד ושימוש תדיר במיוחד. שולחן זה אף ניתן לקיפול ואכסון בעת הצורך.
  2. שולחן בינוני – במגוון עיצובים שונים, משטח זה מאפשר לכם ליהנות מחוויה הדומה להוקי שולחן מקצועי, שכן הגודל של השולחן זהה לגודל של השולחן המקצועי ביותר.
  3. שולחן מקצועי – מקצוענים או חובבנים שרוצים ליהנות עד הסוף ולא להתפשר יכולים לבחור בשולחן מקצועי לגמרי, שולחן גדול, חזק, עמיד ואיכותי במיוחד שנועד לשאת אינספור שעות משחק, גם ברצף.

משחקים אחרים – לשדרוג חווית הבית או המשרד

שולחן הוקי אויר הוא בחירה מעולה למי שאוהב לשחק ולהשתעשע, ליהנות ולהתחרות, אך בל נשכח את מגוון השולחנות האחרים הזמינים לשדרוג חדר המשחקים או המשרד שלכם.

שולחן הפינג פונג (טניס שולחן) הקלאסי הוא עדיין בחירה מעולה לחובבי האקשן והמשחקים, גדול למדי, אך ניתן לקיפול ופופולארי במיוחד.

עוד משחק שולחן אהוד הוא שולחן-הכדורגל, משחק מהנה שרבים אוהבים, משחק בארים פופולארי, וכמובן, אחד ממשחקי השולחן המועדפים על בעלי משרדים הרוצים לשדרג את חווית העובדים שלהם.

אודות מנהל

בדוק גם

דק לגינה - עשה זאת בעצמך

דק לגינה – עשה זאת בעצמך

דקים סינטטיים ידועים כדקים נוחים להרכבה עצמית, אם יש לכם ידיים טובות תוכלו לבצע זאת ...