דף הבית / בית וגן / שמשונית
שמשונית

שמשונית

בבואכם לבחור כיסוי למרפסת או לגינה שלכם, ובמיוחד אם אינכם מעוניינים לבנות קירות של ממש ולסגור את המרפסת באופן רשמי – שמשונית מהווה את הפתרון המושלם. זהו הבד החזק והאיכותי ביותר שניתן להשיג, למטרות של סגירת חלקים חיצוניים של בתים ועסקים, בעיקר בעונת החורף אך גם להגנה מפני נזקי השמש בקיץ.

למה חשוב שכיסוי ברזנט יהיה איכותי?

בשמשונית משתמשים בשל התכונות המייחדות אותו, והופכות אותו לעמיד ביותר בפני נזקים. כאשר אנשים בוחרים לייצר הגנה באמצעות בד על החצר או המרפסת, המטרה היא להפוך אותה למתחם סגור, סוג של חדר נוסף בבית. יתרה מכך – המטרה ב"סגירת מרפסת" היא גם להגן על הציוד היקר שנמצא בתוכה, וגם להנעים את זמנם של השוהים בה, ולאפשר להם להתנהל כרגיל באזור הזה, ולא משנה מה מזג האוויר שיש בחוץ.

שמשונית מעניק הגנה בחורף ובקיץ, ולא מתקלקל בתנאי מזג אוויר מאתגרים

מדובר בבד העשוי מחומר גלם איכותי במיוחד, שאינו ניזוק גם בתנאים קשים של מזג אוויר:

  1. אינו מתפורר ונסדק, אפילו כאשר ישנה חשיפה ממושכת לשמש חזקה וטמפרטורות גבוהות במיוחד.
  2. אינו נרקב גם אם יורדים עליו גשמים רבים לאורך ימים ארוכים, והוא פשוט ביותר לניקוי.
  3. השמשונית לא נהרס והתפרים של הכיסוי לא נפתחים, אפילו אם יש רוח חזקה, והעמידות היא מוכחת לאורך זמן.

מומלץ להתייעץ עם החברה המספקת את הברזנט, ולהתאים את העיצוב המתאים ביותר לצרכי החצר או המרפסת שאתם מבקשים לכסות, כולל בחירת צבע מתאים. שילוב בין "קירות בד" לבין חלונות המשולבים בו, מתאפשר בזכות היותו של ברזנט שמשונית כה נוח לשימוש ולהתאמה מיטבית ללקוח.

ניתן לעצב את השמשוניות לפי הצרכים הספציפיים שלכם

היכולת לרכוש כיסוי בד העשוי שמשונית לפי מידות מדויקות שהלקוח מבקש, היא אחת מהסיבות שהבד הזה הפך לפופולרי כל כך. ניתן להתאים באופן מושלם את הגודל והתפירה למבנה שאתם מעוניינים להעניק לו את ההגנה של הברזנט האיכותי הזה, ולאפשר כיסוי מושלם למרפסת שיעניק לכם צל נעים, ובעיקר יחזיק מעמד לתקופה ארוכה מבלי להינזק מפגעי מזג האוויר או משימוש תכוף.

אודות מנהל

בדוק גם

דק לגינה - עשה זאת בעצמך

דק לגינה – עשה זאת בעצמך

דקים סינטטיים ידועים כדקים נוחים להרכבה עצמית, אם יש לכם ידיים טובות תוכלו לבצע זאת ...