דף הבית / טכנולוגיה / תיקון מחשב נייד – למה כדאי לפנות למעבדה מקצועית ומנוסה?
תיקון מחשב נייד

תיקון מחשב נייד – למה כדאי לפנות למעבדה מקצועית ומנוסה?

המחשב שלנו, הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו האישיים, המקצועיים והחברתיים ולכן קשה לנו לחשוב על התנהלות ללא מחשב פעיל, אך עם זאת, ועל אף חשיבותו הגדולה, שגרת היום העמוסה והלחוצה עשויה להקשות עלינו למצוא זמן פנוי כדי לגשת ולטפל במכשיר היקר שמשמש אותנו נאמנה. חשוב שנבין מהן הפעולות אותן אנו מבצעים שיוצרות לנו את התקלות במחשב הנייד. הבנה זו תסייע לנו לשמור טוב יותר על המחשב הנייד שלנו ולצמצם את הצורך שלנו בתיקון וטיפול במחשב הנייד שלנו.

הפעולות השגויות אותן אנו עושים נוהגים לעשות:

  • כאשר המחשב הנייד מחובר לכבל הטעינה ואנו מושכים את הכבל במהרה כאשר אנו מנתקים אותו מהמחשב, זה לעיתים מוביל לכך ששקע הטעינה נשבר או מתנתק ממקומו. דבר זה, ברוב המקרים, גורם לנזק בחיבור הטעינה של המושב, מה שמונע הטענה תקינה של המחשב הנייד.
  • סגירה לא מלאה של מסך המחשב שלנו, בשל השארת חפץ על המקלדת (כמו: עט או עיפרון, עלולה לגרום לשבר במסך המחשב.
  • חיבור מהיר של התקן חיצוני (כמו: זיכרון נייד), עשוי לגרום לחיבור הפוך או עקום של אותו התקן. חיבור לא תקין עשוי לגרום לשבר או לנזק למחבר במחשב הנייד.

תיקון מחשב נייד – האם ניתן לבד?

ישנן תקלות מזעריות שאכן ניתן לתקן אותן בכוחות עצמנו, אך רק במידה ויש לנו ידע מוקדם כיצד לעשות זאת. מאחר ופעולת תיקון המחשב הנייד היא לא פעולה קלה שכל אחד יודע כיצד ואיך לבצע מבלי להגדיל את הבעיה, מומלץ לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי בעל ידע וניסיון בתיקון מחשבים ניידים. טכנאי מקצועי ומנוסה יבטיח לנו שקט ממושך מתקלות חוזרות ונשנות במחשב הנייד שלנו.

תיקון מחשב נייד במעבדה מקצועית – מה חשוב לדעת?

מרבית מעבדות המחשבים המתקנות מחשבים ניידים מספקות 3 חודשי אחריות לכל תיקון שמתבצע על- ידן. כמו כן, על החלפת חלקים במחשב, כדוגמת דיסק קשיח, ניתנים 3 שנות אחריות. זה הופך את פעולת תיקון המחשב הנייד למשתלמת עוד יותר מאחר וזה מאריך את “אורך החיים” של המחשב ומבטיח לנו שקט לזמן רב יותר.

 

אודות מנהל

בדוק גם

צפייה ישירה

איך נעשה הקיץ דיאטה באמצעות צפייה ישירה?

כולנו מייחלים לגמדים קטנים שישטפו לנו את הכלים, לאחים תאומים שייגשו במקומנו למבחן או להמצאה ...