דף הבית / בריאות / תסרוקות שוות לאירוע – עשי זאת בעצמך
קורס תסרוקות

תסרוקות שוות לאירוע – עשי זאת בעצמך

תסרוקת משפיעה באופן ישיר על המראה הכללי ועל תחושת הביטחון העצמי. רובנו בוחרות להחליף תסרוקת לעיתים רחוקות בלבד, אך אנחנו גם יודעות לנצל אירועים חשובים כדי לרענן את מראה השיער. איך עושים זאת בצורה נכונה? הנה כל התשובות

לתסרוקת יש חשיבות רבה עבור גברים ונשים כאחד. השיער הוא אחד הנושאים המרכזיים שמעסיקים אותנו מגיל צעיר, בעיקר בגלל האופן שבו הוא משפיע על המראה הכללי ואפילו על תחושת הביטחון. כל מי שהתברכה בשיער בריא, מבריק וזוהר יודעת עד כמה חשוב לטפח אותו ומה המשמעות של בחירת תסרוקת לא מתאימה.

עם זאת, רק לעיתים רחוקות אנחנו משקיעות את הזמן הנדרש בהחלפת תסרוקות. רובנו לא מקדישות לכך מחשבה יום יומית והתוצאה עלולה להיות הרסנית. ההזדמנות הכי טובה לרענן את התסרוקת המסורתית היא אירוע קרוב: הוזמנת לברית, לחתונה או לבר מצווה? בחרי תסרוקת שווה והתחילי לסובב אחרייך מבטים.

טיפים לבחירת תסרוקות

קודם כל, כדי לעשות זאת בעצמך תצטרכי לבחור תסרוקת שהולמת את מבנה הפנים שלך. התסרוקות המומלצות למבנה פנים אובלי עם מצח וקו לסת באותו רוחב הן כאלה שאסופות כלפי מעלה, יחד עם הגבהה בחלק הקדמי. לעומת זאת, נשים עם מבנה פנים עגול צריכות להצמיד את השיער לצדי הראש ולנפח למעלה, בעוד נשים עם מבנה פנים ארוך או מרובע יעדיפו לנפח את השיער בצדדים ויבחרו תסרוקות גלויות וגולשות.

אחרי שתבחרי תסרוקת מועדפת תוכלי להיכנס לאתרי האינטרנט ולשאוב השראה מתמונות ועיצובי שיער. את התסרוקת עצמה תלמדי להשיג באמצעות אתרי הסרטונים: ברוב המקרים לא תצטרכי להשקיע יותר מדי זמן, אך בכל מקרה מומלץ להתנסות בתסרוקת חדשה כמה ימים לפני האירוע ולא ברגע האחרון.

במידה ותרצי ממש להשתולל, תוכלי גם להסתפר ולהשיג מראה שונה לחלוטין של השיער. במקרים כאלה חשוב שהתסרוקת והתספורת החדשה יתאימו לבגדים שאת מתכננת ללבוש. התספורת מומלצת בעיקר אם האירוע הוא של קרובי משפחה מדרגה ראשונה, או לפחות של חברת ילדות שהחליטה סוף סוף להתחתן.

לא מצליחה להסתרק בכוחות עצמך? אין סיבה לדאגה

על אף האמור לעיל, לא כל אישה נולדת עם היכולת לסרק את עצמה. גם מי שרוצה להתעמק ולא מוכן להסתפק בפחות מהטוב ביותר לא תמצא את מבוקשה באתרי האינטרנט והסרטונים ביו-טיוב. הפתרון לבעיה הזו הוא פשוט לעבור קורס מקצוע.

קורס תסרוקות מקצועי ישנה את כל מה שידעת על תחום הטיפוח. בזכות הקורס הזה תוכלי להפוך את התחביב למקצוע, או לשדרג את ארגז הכלים הביתי שלך. נסי לשלב את הקורס עם השגרה ובחרי בית ספר מקצועי ללימודי טיפוח. נצלי את הקורס כדי ללמוד איך שומרים על השיער, מונעים נשירה וכמובן מנצלים את הנוכחות האופנתית שלו.

אודות מנהל

בדוק גם

גשר בשיניים

גשר בשיניים – מתי נצטרך לעשות אותו

עד לפני שנים לא רבות, היה נהוג לחשוב שכל הרעיון של גשר לשיניים מיועד אך ...