דף הבית / שירותים לעסקים / תרומה לחיילים בודדים: מצווה כפולה ומכופלת
תרומה לחיילים בודדים

תרומה לחיילים בודדים: מצווה כפולה ומכופלת

תרומה היא דבר מיוחד – לתת, ללא כוונה לקבל דבר בחזרה, משהו שהוא כמעט אנטי-תזה לתרבות הקפיטליסטית המודרנית. והנה, בישראל של ימינו, עדיין רבים וטובים מצליחים לשמור על עקרונותיהם הטובים והבריאים ולתת תרומה לחיילים בודדים.

חיילי ישראל, מיטב בנינו, מחזיקים בצבא החזק בעולם, המתקדם בעולם, והנחוש בעולם, כדי לשמור על המדינה שלנו, עלינו. רבים מהם, לצערנו, מתמודדים לא רק עם אתגרי היום יום של היותם חיילים. צעירים אלו תורמים ממיטב זמן חייהם, מרצם ואהבת הארץ שלהם בכדי לשמור עלינו, תוך שהם נמצאים בהתמודדות משנית עם היותם חיילים בודדים. תרומה לחיילים אלו היא מצווה כפולה ומכופלת.

תרומה לחיילים בודדים בכל מיני דרכים:

ניתן להעניק תרמה לחיילים בודדים במגוון אפשרויות –

  1. אוכל – כן, קראתם נכון, בעוד שחיילים רבים מקבלים חבילות ומזון מהמשפחה לסוף השבוע וכיו"ב, יש חיילים בודדים ללא משפחות, ותרומת מזון תחמם להם את הלב.
  2. כסף – בסיסי, וחיוני לחיים, חיילים בודדים לעיתים לא זוכים לכל תמיכה כלכלית, או לפחות לכזו שתאפשר להם להרגיש יותר חלק בחברה, כמו לצאת לבילויים עם חבריהם בחופשה מבלי להרגיש דחוקים ולחוצים.
  3. מכשירי חשמל – תרומת מוצרי חשמל לחיילים בודדים יכולה להיות ברכה אמיתית, שכן רובם עם תקציב נמוך והבחירה בין לרכוש מכשיר חשמלי שישדרג את איכות החיים לבין וויתור על המכשיר היא פשוט לא נעימה.

אימוץ חיילים בודדים: תרומה מהלב

תרומה לחיילים בודדים לא חייבת להיות חומרית. אחד הדברים החשובים ביותר שחסרים לחייל הבודד הוא החום והמשפחתיות, שהם הנעלמים שהופכים אותו בעצם לבודד. אחת המתנות היפות ביותר שאפשר לתת לאותם חיילים היא מתנת חיבור המשפחתי, על-ידי "אימוץ" של חייל בודד לחיק המשפחה שלכם.

תרמו לחייל הבודד דרך חיבוק אמיץ בארוחות שישי, וכך גם תזכו להעשיר את החיי המשפחה בעוד אדם אוהב שזקוק לחום ואהבה, וגם תמלאו את הצורך הבסיסי האנושי והחיוני כל-כך של נתינה ותרומה. לחיילים בודדים יש אוזן קשבת במשפחות שמאמצות אותם, והתרומה הזו נותנת כל-כך הרבה לחייל, הרבה מעבר לערך כספי וחומרי.

אודות מנהל

בדוק גם

משלוחי פרחים במגוון ענק ובמחירים לכל כיס

משלוחי פרחים במגוון ענק ובמחירים לכל כיס

נדמה שפרחים הם השי האידאלי, והם מתאימים לכל סיטואציה. זוהי מתנה נפלאה לאישה שזה עתה ...