דף הבית / נדל"ן / 10 מקורות מידע זמינים ברשת לבדיקת כדאיות עסקה של קבוצת רכישה בארה”ב
כדאיות עסקה של קבוצת רכישה בארה"

10 מקורות מידע זמינים ברשת לבדיקת כדאיות עסקה של קבוצת רכישה בארה”ב

מעוניינים לבחון אפשרות להצטרף לקבוצת רכישה ולהשקיע בנדל”ן בארה”ב? הנה 10 מקורות מידע שזמינים ברשת, שיעזרו לכם לבחון את מידת כדאיות העסקה של קבוצת הרכישה ומידת האטרקטיביות של הנכס המדובר:

  1. מפות גוגל – המפות של גוגל (Google Maps) הן מקור מידע מצוין שיכול לעזור לכם לקבל את ההחלטה באשר למידת כדאיות העסקה שמציעה לכם קבוצת רכישה. בעזרת מפות אלו תוכלו לבחון את סביבת המגורים, שבה נמצאות הדירות המוצעות למכירה או הפרויקטים השונים, תוך התייחסות לאזורי הקניות, לבתי הספר והגנים, לפארקים שבסביבה ועוד.
  2. מנוע החיפוש של גוגל – בדומה לאיתור מידע בנוגע לנושאים אחרים, מנוע החיפוש של גוגל יכול לעזור לכם לבחון את הנכס ולאסוף עליו כמה שיותר מידע (לאחר הקלדת כתובתו המדויקת).
  3. אתר City-Date – אתר זה הוא כלי מצוין ואמצעי נהדר לקבלת מידע באשר לאופי האוכלוסייה שבמקום. תוכלו לבדוק פרמטרים שונים הקשורים אליה, לרבות התעסוקה, רמת ההשכלה, נתונים בנוגע לפשיעה ועוד.
  4. אתר Zillow.com – בעזרת האתר הזה תוכלו לקבל מידע בעניין המחירים הן של הנכסים שבאזור והן של השכירויות. קחו בחשבון שלא מדובר בהכרח במידע מדויק לגמרי, שכן ישנם פרמטרים שאיננו לוקח בחשבון, כמו מצבו של הנכס המדובר ועוד.
  5. אתר com – בעזרת אתר זה תוכלו לבחון באופן מדוקדק יותר לגבי סביבה מסוימת. למשל, תוכלו, לאחר הקלדת המיקוד, לקבל מידע בנוגע לרמות ההכנסה שבאזור, התעסוקה, אזורי קניות, בתי ספר וכדומה.
  6. אתר FinestExpert.com – אם יש לכם מידע מדויק לגבי הנכס שאותו אתם שוקלים לרכוש, תוכלו להקליד באתר את כתובתו וכך לקבל פרטים בנוגע לסביבה שבה הוא נמצא, לרבות ניתוח של מחירי השכירות, ההוצאות השונות ואף גם התשואה של הנכס.
  7. אתר Crimereports.com – כפי שניתן לנחש משמו, בעזרת אתר זה תוכלו לקבל מידע לגבי רמות השפיעה שבאזור המדובר, שבו אתם שוקלים להשקיע את כספיכם. מומלץ כמובן להתרחק מאזורים הנחשבים לכאלה בעלי אחוזי שפיעה גבוהים ולהכיר את האזורים הנחשבים לטובים יותר. פרמטר זה הוא מרכיב חשוב בקבלת ההחלטות ומומלץ לבחון אותו לפני הרכישה או ההצטרפות לקבוצת רכישה.
  8. אתר com – רוצים לבדוק האם השכירות שאותה אתם מעוניינים לדרוש עבור הנכס נחשבת לסבירה באזור המדובר? בעזרת האתר הזה תוכלו לבצע את הבדיקה ולבחון את השכירות הרצויה.
  9. אתר comבעזרת אתר זה תוכלו לבדוק את מיקומם של בתי הספר הטובים ביותר באזור, הדירוג של בתי הספר בסביבה המדובר, תוך התייחסות לבתי הספר האחרים באזור ועוד. תוכלו אפילו לקבל פרטים בנוגע להישגי הלימודים המשפיעים על דירוג בית הספר וכן פרמטרים נוספים.
  10. אתר com – אתר זה יוכל לעזור לכם בשלבים המתקדמים יותר של העסקה שלכם ולספק לכם פרטים חשובים בנוגע לנכס, בכל הקשור להיבט הביטוחי שלו, וכפי שסביר שתתייחסנה אליו חברות הביטוח המעריכות את שווי המבנה ואת שווי הקרקע.

 

 

 

 

אודות מנהל

בדוק גם

השקעה בנכס ישן או בנכס חדש? כל היתרונות והחסרונות

כשמדובר בנדל”ן, לא מספיק רק להשקיע – צריך לדעת במה, היכן ומתי שוק הנדל”ן הישראלי, ...